Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Tescoban kapható cipők...

Csokissüti002976 kérdése:

A Tescoban kapható cipők milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatra lennék kíváncsi! (amúgy tornacipőt és egy fűzős vászoncipőt néztem ki...)
2012. febr. 24. 14:10
 1/4 anonim válasza:
Mivel a kínai piacról szerzik be, nem valami jó.
2012. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szalagavatós cipőm volt onnan, alig bírtam felpróbálni, annyira csúszott a talpa, amúgy szerintem 1.990-ért korrekt cipő volt.
2012. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sz*rok 10.000 alatt ne vergyél cipőt vagy ha nincs rá zsetonod akkor SEMMI ESETRE SE A TESCOBA!!!! Sípcsonttörés lesz a vége :(
2012. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszolónak üzenem, hogy 10.000 alatt lett véve cipőm, igaz hogy nem a tescoban, de ilyen 1500-ért... vagy akörül... Asszem még 5.-ben, és még mindig jó és most kezd picit kopni :')

Most 8.-os vagyok^^". Hozzátenném nem márkás, újonnan vett, és tuti kínai :') Tehát milyen hülyeség az már hogy 10.000 alatt ne vegyen cipőt?! Nyugodtan vegyen, mert ebben a kicseszett(nem engedte azt a bizonyos szót :') ) országban, azért nem mindenki úgy van, hogy csak úgy kidob 15.000 ft-t az ablakon egy hülye cipőért, és lehethogy többet nem veszi fel, csak egyszer. Vagy 1 hónapig használja azt a márkás cipőt és tönkremegy. -matektanárom fia így járt-

2013. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!