Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék Louis Vuitton...

Honnan tudnék Louis Vuitton táskát szerezni? Lehetőleg feketét, olcsón, és használt vagy hamisított is jó.

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

JózsefTown.

És az mért jó, ha hamisított? Villogni, ahhha.

2012. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sztem LV vel már villogni nem lehet,ugyanis annyi már a hamisitott észre sem veszed ha gyagyi van mindenkinel.

3000-5000 ezer ft a Józsefvárosi piacon,vagy kinai boltokban.

2012. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Vatera...


De ez annyira ciki, a Louis Vuittonhoz öltözködni kell, gondolom ha már hamisítványra fanyalodsz akkor a többi cuccod sem high end, az LV pedig nagyon idétlenül néz ki plázás meg kínais cuccokkal, levágós, hogy hamis, rém ciki.


Annyi szép táska van...

2012. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az elején a villogni szó ironikus volt, mert már télleg nem egy nagy valami az lv, sőt, elég gázos is.. :D
2012. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
szerintem egyik kezedbe fekete fila táska, másikba pedig egy kamu lois vottyon. tök jó lenne
2012. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban Józsefvárosin jókat lehet! De megint annyit kuncogtam mert annyi szánalmas kommentáló van, akik nem fogják föl a csöppnyi agyukkal, hogy semmi különbség nincsen az 500-600 ezres NAGYON EREDETI LV táskák és a Józsefvárosi piacon vett táskák között, csak annyi, hogy megpróbáltatás nagyon sok pénzt! Ugyanúgy néz ki,már a bélésük is mintás, rajta van rendesen a kis arany táblácska minden jelölés és akárki akármit fog mondani, nem lehet rájönni, hogy eredeti-e vagy sem. A legtöbb sztár is már megmondta hogy ők sem veszik meg az eredetit. Ugyanúgy mint a turkálók ahol lehet márkás cuccokat vagy tök jó dolgokat kapni már, és sok sztár jár oda is!Akik pedig azt mondják, hogy ilyen ciki olyan ciki és ők megtudják venni 500-600 ezerért ebben a válságban a LV táskát azok nem véletlenül irkálnak itt, mert a szájuk már elfáradt a sok cumitól érte!!
2012. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megspórolhatsz* nagyon sok pénzt!
2012. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Emberek! Nem mindenki villogni akar a drága luxuscuccokkal, ha tetszik neki a hamis is, akkor mi a lóf*sznak vegye meg százezrekért az eredetit?


Egyébként józsefvárosi piac, vagy a vatera is tele van vele...

2012. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi. Ahhoz is fel tud öltözni normálisan, ha már túllépett a farmer + sportcipő kombón.
2012. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meg, ha eredetit veszel, akkor is azt hiszik hamisítvány, akkor meg nem mindegy? :D Szerintem jól néz ki, én is megyek majd, szeretnék egy utazó táskát, nem tudjátok menyi az ára, a J. piacon, és a fürdőruhának?
2012. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!