Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyakran vásároltok ruhát...

Gyakran vásároltok ruhát magatoknak? Szeretitek ha más vesz (ajándékba) vagy inkább adjon pénzt és ti veszitek meg magatoknak?

Figyelt kérdés

Hány darab ruhád van? Milyen gyakran cserélgeted a ruháidat? Mennyire követek az aktuális trendeket? Inkább kreatívan,vagy a divat szerint öltözködsz? Milyen stílusban öltözködsz, vagy milyen kategóriába sorolnád be az öltözködés stílusodat? Hány pár cipőd van? Szeretsz öltözködni? Mi a kedvenc színed? Mennyire szereted a kiegészítőket? Szoktál e tanácsot kérni öltözködés terén?

Hol szoktál vásárolni? Piac? Kínai bolt? Pláza? Butik? Turkáló? (úgy mint Háda Kft vagy Humana) Melyiket részesíted előnyben és miért? Kor és nemet is kérek:)

MAGAMRÓL: Nincs sok ruhám de azért szeretek öltözködni viszont egy szekrényem van és abban minden elfér:)

1db Szőrmés hosszú karcsított fazonú télikabát

1db piros feketekockás szőrmés anyagkabát (rövid fazonú)

4db farmer:) 1 sötétkék, 1hippies, 1csillogós, 1világosabb kék és egy farmerdzseki:)

bőrdzseki és bőrnaci (harley davidson)

5db poló (amik közül van top is) 2db fekete és 3db rózsaszín amik közül az egyik hello kittys:)

cicandrág hozzá egy szép fehér blúz/ing ruha és egy fekete lakkos öv:) (nagyon csinos)

2db nyári ruha:) 2db szandál egy fekete és egy fehér(papucs szerű nyári szandálok)

5db pulcsi:) rózsaszín, piros, lila,és 2db fekete:)

rövid farmernadrág:)

3db sportcipó ebből 2db nike és egy baby phat:)

Fekete sál, sapka, kesztyű

Barna szőrmés csizma

5db táska:nagy rózsaszín, kis rózsaszín, sötétkék, sokszínű, és egy szőrmés téli táska:)

2db fehér ing

2db köntös rózsaszín, és egy kék-zöld színű

2db melegítő (itthonra) rózsaszín és egy adidas sötétkék

adidas sötétkék papucs és egy fürdős papucs rózsaszín

3db pizsama:) (mindhárom kutyás, vagyis kutyamintás) vastag téli piros, kék és egy nyárias rózsaszín

Ennyi az össz ruhatáram:) Várom a válaszokat/válaszaitokat!:) 21/L


2011. nov. 26. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, h más vesz nekem ruhát, inkább djon rá pénzt és megoldom. Most elég kevés ruhám vn, frmerból vn össz-vissz 2 db, pulcsiból meg eg, mivel eddig szüleimnél éltem, ők trtottk el nekik meg hát nincs nni pénzük, mint mire nekem szükségem lenne. Inkább divt szerint öltözködöm,de vlljuk be elég kretívn csinálom, mivel z ízlésesség htárán belül jvrészt oln ruhákt hordok, mit más nem venne fel. Szexinek és dívásnk trtom mgm. Cipőm dettó kevés vn. Imádok öltözködni. Kedvenc színem pink.Szeretem kiegészítőket de nem mindet. Hjpántot rühellem, hog nkláncot is, minden mást szeretek. Nem szoktm tnácsot kérni, sőt áltlábn tőlem kérnek tnácsot. :) Bárhol vásárolok, áltlábn sorr szoktm járni picokt, kínikt, turkálókt, plázákt, hog divtos dolgokt tláljk. Bocsi, rossz billentűzetem, remélem zért vlhog kibográszod szvkt :)
2011. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a pink a kedvenc színem:) És én sem szeretem ha vesznek nekem ruhát, inkább a pénz és én veszek magamnak:)
2011. nov. 26. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ha más vesz nekem ruhát, inkább adja ide a rászánt pénzt és én megveszem magamnak, és azt tuti fogom hordani meg tetszeni is fog mert annak mi értelme, hogy a szekrénybe áll és 2x nem volt rajtam.

Ruháim :

- 5 db farmernadrág (fekete; kék)

- 2 db fehér nadrág, ilyen szaténes anyagból

- 3 db cicanadrág (szürke; fekete; és egy fekete,fehér mintával)

- 3-4 db vastag pulcsi

- 5-6 db cipzáros pulcsi

- sok rövidujjú

- 2 db fehér ing

- 1 db ünneplős topánka

- 2 db csizma (egyik se nagyon bélelt)

- 2 db cipő

- 3 db melegítő

- meg pizsama, hálóing


16/l

2011. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
9:43-as vagyok : Turikba, piacon vagy a netről vásárolok(pl. vatera). Ritkán vásárolok kínaiba. Meg kisvárosba lakok szóval nincsenek ezek a "divatboltok". De ha nagyobb városba járunk szoktam vásárolni plázába meg itt-ott. :)
2011. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem baj, ha más vesz ruhát, csak legyen jó. Inkább megmondom, hogy adjanak ruha helyett utalványt vagy kkönyvet. Szerintem nemek kevés ruhám van, de kiegészítőkkel feldobva egészen különbözők lesznek.:

6 db póló(színes, kék, világoskék, fekete, lila, narancs)

3 blúz (kockásak, (piros-fehér, kék-fekete, fehér-piros-narancs)

2 pulcsi (1 fekete, 1 sötétkék)

1 garbó (lila)

2 farmernadrág (egik koptatott, másik egyenesszárú, egyszínű sötétkék)

1 kordnadrág (barna)

2 szoknya (világoszöld és fekete-fehér csíkos)

cipő: van 1 tavaszra(fehér), 1 télre(csizma), 2 sportcipő(fehér-kék), 2 papucs(1 kék, egy narancssárga), és 1 díszcipő

2 db melegítőnadrág (kék és fekete)

1 télikabát(hosszú, hogy fel ne fázzak, csak mert érzékeny vagyok, amúgy karcsúsított)

1 esőkabát, ami összehajtható, de nem egyszerhazsnálatos

2 táska(1 dísz, 1 normál)

Ennyi. Ezeket szoktam kombinálni, ami egyszínű azt általában nyaklánccal, ami színesebb, azt egy egyszínű karkötővel, és fülbevalóból minden nap ugyanazt hordom, de az nem lógós, hanem pont)

Válaszok:inkább magamnak veszek, de azt hordom is. Ennyi ruhám van(amennyit elírtam. A trendeket max 1-1 darabbal, d efőleg kiegészítőkkel követem. A stílusom nem tudom behatározni :). Szoktam tanácsot kérni általában barátnőktől. Szeretem a kiegészítőket. A kedvenc színem a narancssárga és a lila.

Remélem segítettem.:)

17/L

2011. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. EZ lemaradt: harisnyából vane gy vastag, d eazt úgy hordom, hogy ne látszon, de legalább nem fagyok meg. Amúgy mindenféle hosszúságú neylon bőrszínű, de azokat folyamatposan cserélni kell, mert kilyukadnak :(

:)

2011. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti és utolsó vagyok. És nem vásárolok se turiban,se kínaiban. Inkább C&A, Tako, Auchan(néha nagyon jó leárazott ruhák is vannak), Újpest-Áruház :), New Yorker. cipő: Westend, vagy Hervis.
2011. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: el kell keserítselek, vásárolsz kínaiban - az Újpest Áruház tetőtől talpig az. :D
2011. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!