Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Maxipulóver csak harisnyával gáz?

Maxipulóver csak harisnyával gáz?

Figyelt kérdés

Elég jó idő van (15 fok, nem Mo) és holnap találkozom a párommal illetve a szüleivel. Egy maxipulóverre gondoltam, ami combközépig ér. De nem szeretem a cicanadrágot, ezért egy sima harisnyára gondoltam és magassarkú cipőre.

Nagyon gáz ha nem veszek alá nadrágot? Egy miniruhának tűnik, csak hosszú az ujja meg magasnyakú.



23/N.


2012. márc. 1. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha miniruhának tűnik, akkor nem ciki szerintem.
2012. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annak.

Testre simuló, tehát nem egy bő pulóver. Piros színű és fekete kárókockák vannak rajta. Annyi, hogy magasnyakú meg hosszú ujjú.

Van még 1, az fehér és ejtett nyakú, az is hasonló típus, a testre tapadó. De annyira nem szeretem a cicanadrágot. :S Esetleg egy fekete 3/4des nadrág?

2012. márc. 1. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg comközépig ér, akkor nem gáz szerintem, bár nekem kötötthöz kicsit fura egy nejlonharisnya, én biztos inkább vastagabb pamutharisnyával venném fel. :D

Ha a varáás meg a lépésbetét nem látszik ki a ruha alól, akkor ugyan mindegy amúgy. :D

2012. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nejlonharisnya :D

Hanem pamut. Bocs, azt elfelejtettem oda írni.

2012. márc. 1. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hozzá a harisnya, én is ilyen csavart mintás pamut harisnyával szoktam felvenni a hosszú pulcsikat, derék vagy csípő övvel.
2012. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!