Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék nem túl drága,...

Hol tudnék nem túl drága, női, tavaszi kabátot venni, xl, vagy xxl-es méretben? C&A-ban vannak ilyenek? (kép lent)

Figyelt kérdés

kb. ilyesmikre gondolok:


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 2. 11:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Max. 7-8 ezret szánnék rá.
2012. márc. 2. 11:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Orsay üzletben láttam olyanokat, mint ami az utolsó képen van, bár az 9 ezer Ft, de nagyon szépek, én is XL-XXL-es méretet hordok, és ott jó rám a 42-es.
2012. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. márc. 2. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Én ezt úgy turiztam tavaly és imádom :)Csak már kicsit nagy :/ A turik tele vannak ilyen színes tavaszi kabátokkal, de a Tescoban is vannak gyönyörű nagyméretű kabátok. Körülnézhetsz a Vaterán is, ott is ki lehet fogni nagyon jókat. ezen kívül C&A, Takko, esetleg Vögele, csak ezek már drágább üzletek.
2012. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És ez elég jó márkájú kabát, és 3000 Ft alatt volt.
2012. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, mondták már nekem,hogy turiban is ki lehet fogni jókat, valószínűleg ott is megnézem. A Tesco is jó ötlet, gondolom nem olyan drágák ott a kabátok.

Köszi a tippeket!:)

2012. márc. 3. 14:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Vaterán már néztem, de nem merném úgy megvenni,hogy előtte nem próbálom fel.
2012. márc. 3. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok :D A Lidl katalógusban láttam ma ilyen stílusú kabátot 5.999,-ért 46-os méretig, rózsaszín, sötétkék, és bézs színben plusz virágos sállal :)Szerintem nagyon jól néz ki, és annyira nem vészesen drága.
2012. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek:))
2012. márc. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!