Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy személyi asszisztenstől...

Egy személyi asszisztenstől mik elvárások vannak? /gondolok a megjelenésre/

Figyelt kérdés
Pár hónapon belül kezdek életem első munkahelyén, egy irodában. A leendő főnököm információi alapján megtudtam, hogy nagyon sok velem egykorú(18 év) munkatársam lesz. Felmerültek bennem kérdések. Milyen megjelenést várnak el tőlem? Olvastam itt olyan kérdéseket, melyekben a köröm lakkozásáig terjedő válaszokat adtak. Valamelyest egy ilyen részletes "felvilágosításra" lenne nekem is szükségem. Mivel nem vagyok egy vékony alkatú, elegáns lány( inkább a sportos, lazább öltözködést díjazom a mindennapjaimban) így szerintetek megoldható, hogy egy elegáns lapos talpú cipőt viseljek?Az alapvető higéniai kérdések fel sem merülnek bennem, gondolok itt a redszeres fürdésen és a haj ápoltságán stb.. Távol állt eddig tőlem a kosztüm és blézer stílus de az elmúlt 1 évben felkeltette az érdeklődésemet ez a terület. Ügyfelekkel elég sokat kell majd foglalkoznom így az egyértelmű számomra, hogy a megjelenésemmel kell tükröznöm a megbízhatóságomat is valamely szinten. A műkörömre például tudom, hogy rossz szemmel néznek egy bizonyos méret után de ezt eddig sem jelentett gondot. Egy nagyon összetett muinkát kell majd végeznem( ügyfelek invitálása telefonon vagy személyesen, szerződések megkötése mindez egy tárgyaló vagy előadó teremben) Egy olyan ember válaszát szívesen ellfogadnám és elolvasnám aki ehhez hasonló munkát végez. Előre is köszönöm a választ!
2012. márc. 2. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

XD ezt tanultam :D


ha írsz privit az e-mailoddal átküldöm a házi dolgozatomat :)

2012. márc. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen személy aszisztense leszel,vagy milyen cégnél fogsz aszisztens lenni..Nem mindegy,hogy biztosító társaság, vagy pénzügyi társaság, vagy pedig rohannod a főnök után a tisztítós öltönyével meg a kávéjával...
2012. márc. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cég termékek értékesítésével, eladásával foglalkozik. Az úr is akihez kerülnék ezekkel foglalkozik. Például eladásokat kell tartanunk napi 2-3 alkalommal, ahol nekem összesen annyi dolgom lesz, hogy a termékeket elő kell készítenem a szerződésekkel együtt illetve ha a főnököm túl sok embert szervez be akkor akikkel esetlegesen nem tud foglalkozni velük majd nekem kell. Mindezek mellett irodai, számítógépes nyilvántartás vezetése, stb.
2012. márc. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!