Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ilyen ruhákban...

Szerintetek gáz ilyen ruhákban járni, aki él hal a metálért? És a hétköznapi ember milyennek gondolhat ilyenkor?

Figyelt kérdés

[link]



Kép itt :)



2012. febr. 5. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem nnm gáz.Én azt gondolnám,h szereted a metál zenét :D Minden további véleményt csak azután mondanék ha megismertelek.Amugy durvább szerelésre számítottam.
2012. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
a lényeg csak annyi, hogy az öltözeted passzoljon hozzád, fejezze ki az egyéniséged, viszont ne legyél igénytelen...így képről nem tudom megmondani és nem is ítélkezni akarok, én spec oda vagyok mindenféle kemény zenéért, sőt..úgyhogy a baráti köröm is ilyen, viszont sokan összetévesztik a "trúmetálfészvagyok" kinézetet az ápolatlansággal és az igénytelenséggel..a hétköznapi ember meg nem gondol semmit, a mai birkákat kb csak a cukor ára tudja már megbotránkoztatni.
2012. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz:)) nekem bejön+igy ezerszer jobb mintha női gatyában+pink pólóban lennél:))) L/14
2012. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de ettől függetlenül nem tarom gáznak, számomra tök semleges. (19L)
2012. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem gáz, szimplán azt gondolnám hogy szereted a metált:D
2012. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hmm, köszi mindenkinek a véleményét , igazából ez igaz h van az öltözködés és van az elhanyagoltság, én nem vagyok ilyen, nem is öltözöm nagy bőr fekete zubbonyokba stb :D:D szóval ez a szolidabb metalcores vagyok , mint a bullet for my valentine tagjai , egy kis szaggatott farmer , csuklószorító, pulcsik, pólók meg egy jó hosszú szárú tornacipő! az Első kommentelőnek annyi h ez csak 5% volt "belőlem" .. kíváncsi voltam a véleményekre!


- Jah és írjon bárki , azért is tettem fel a kérdésem!

köszi

2012. febr. 5. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de a szemöldököddel és az az orroddal csinálhatnál valamit, nem túl előnyös, és elég hullaszíned is van...
2012. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én fél kiló szöget szoktam magamra aggatni minden nap, úgyhogy egy vidéki pulcsi semmiség. akinek meg nem tetszik az egyébként is bekaphassa' :D
2012. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kérlek írd le, hogy hol vetted magas szárú tornacípőt, illetve hogy a tiéd milyen. Télre fekete bőrbakancsom van, de tavaszra én is tornacipőt szeretnék.
2012. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Johnny Christ válasza:

Nem gáz.

Én azt gondolom, hogy kell egy olyan pulcsi.*_*

Amúgy én is azt hittem hogy valami atom brutál kép lesz.:D

Egy átlagos ember aki nem szereti a metalt/ro ckot az nem gondolna ettől semmit. :D

2014. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!