Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék lazán, de mégis...

Hogyan tudnék lazán, de mégis elegánsan öltözködni?

Figyelt kérdés

15 vagyok, és eddig szinte csak sportosan öltözködtem.

farmer, póló, kardigán...

Linkelnétek nekem ruhadarabokat, összeállításokat?

szőke, hátközépig érő hajam és kék szemem van.

alacsony vagyok és ilyesmi az alakom:(minimális fölösleg combon és csípőn van)

[link]


előre is köszönöm.15L


2012. márc. 4. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézegesd a képeket. biztos találsz valamit, ami tetszik :)

2012. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én a fönti linkbe belenéztem... Hááát... Most komolyan a homeless stílus a divat?? :D Ilyen ruhákat 300 forintért összeállítok magamnak a turiban, aztán hú de sztájlis vagyok. :D

Inkább nézz be egy ruhaüzletbe (Takko, C&A, stb.), és nézz körül, hátha találsz olyasmit ami bejön. Próbálj fel mindent, aztán ha semmi sem fog meg, távozol. Egy próbát megér. :)

2012. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
konkrét dolgokra gondoltam
2012. márc. 4. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálok segíteni, bár én inkább csajosan öltözködöm. Nem tudom a magassarkúval mennyire vagy baráti viszonyban :) Én ajánlom az ilyen típust, nagyon szeretem lazább napokon.

[link]

Ha nem szereted a magassarkút hordj balerina cipőket(mondjuk most még elég hideg van hozzá) vagy vannak ezek a virágos tornacipők, azok is nagyon jók. Egy telitalpú szandállal sem tudsz mellényúlni, kényelmes és szinte mindenhez jól mutat. Nyáron jöhetnek a saruk is.

[link]



Akkor a farmer maradhat, nekem is van némi felesleg a combomon, én ezért általában hosszított fazonú felsőket, tunikákat hordok hozzá. Én a csőszárú, szűk darabokat kedvelem. Vehetsz fel cicanadrágot, de csak hosszú felsőkkel hordd.

Kerestem néhány összeállítást, ami kényelmes, nőies és szerintem nagyon jól mutat.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Utolsótól kérdezem, hogy miért gond az, ha turkálóból is összetudod állítani a ruhatárad? Semmivel nem leszel kevesebb tőle, és már olyan minőségi ruhákat is árulnak, amikről meg nem mondaná senki, hogy ott vásároltad.


Remélem tudtam valamennyit segíteni :)


19/L

2012. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen árkategóriára gondoltál. Ez a viszonylag magasabb, ilyen 6000 ft egy felső körüli. De nagyon csinos ruhák.


[link]


[link]


Ha ilyesmire gondoltál, akkor nézegethetsz Warp Zone, Rouge ruhákat is. Azok még szebbek is, mint ezek. Csak olyan linket most hirtelen nem találtam.

2012. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez a Warp Zone kollekció.:

[link]

Én a második képen lévőért oda vissza vagyok, de a többi is szép.

2012. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó kettő! köszönöm szépen, ez már nagyobb segítség volt, el tudok indulni:)
2012. márc. 6. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!