Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen táskához lehet hétköznap...

Ilyen táskához lehet hétköznapi elegánsan öltözködni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen tipusu taskat szeretnek tiszta feketében egy fehér nagyobb nike jellel. Az érdekelne, hogy a taska nem e lenne nagyon sportos, ha pl magassarkuval vennem fel?


2009. aug. 11. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Mégis csak találtam, valami ilyesmire gondoltam:

[link]

2009. aug. 11. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááát szerintem eléggé sportos lenne egy magas sarkúval...de ez csak az én véleményem.Mondjuk ma már szinte akármit felvesznek akármivel.Ha az őszinte véleményemre vagy kíváncsi, én nem venném fel, nekem túl sportos egy magas sarkúhoz.Én ha már táskát vennék és magas sarkúval szeretném hordani,akkor valamilyen elegánsabb táskát vennék, vannak ilyen nagyok, amik nem túl elegánsak, de tök jók magassarkúhoz.Teskoban láttam múltkor jókat.
2009. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csakis sportoshoz venném fel. Igen, már tényleg mindent mindenhez felvesznek, de ha nem akarsz hülyén kinézni, akkor elegáns ruhához elegáns táska, sportos ruhához sportos táska...
2009. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj ma már tok mindegy de ha amugy azt meg kell hagyni h ez egy sportos táska inkább sportos oltozethez való amugy találtam még képeket atasirol jó tudom ez nincs akérdésben csak ugy kedvtelésbol kerestem hasonlókat:D1. [link] 2. [link] 3. [link] 5. [link] 6. [link] csak feketében :DDDD
2009. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja ezek a táskák már tényleg jobbak,jobban mennek magassarkúhoz, de én személy szerint ezeket sem venném fel elegánsabb ruhával...nekem a nike, az nike, sportos cucc!Meg amúgy is, nekem eléggé otromba az a nagy pipa a táskákon.na mind1, ez csak az én véleményem.
2009. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1et értek az előttem szólókkal. ha tetszik a táska és alapból mondjuk 80%-ban ilyen a stílusod, akkor vedd meg a tatyót, de akkor hord sportcipővel/tornacipővel, ami nem elegáns. :) ha pedig zömében elegánsabbakat hordasz, akkor válassz valami ehhez hasonlót, ha ez a stílus tetszik, csak olyat,. ami jól néz ki pl. magas sarkúval is :)
2009. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a képeket. Mostmár nem is tudnak választani :D az lesz tényleg, hogy másfajta elegánsabb táskát fogok venni inkabb...
2009. aug. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!