Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha tönkrement a magassarkú...

Ha tönkrement a magassarkú csizma amit a humanicba vettem, akkor vissza cseréleik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen blokkal, és csak ha nem javítható, mert akkor inkább megjavítják. És asszem csak fél éven belül.
2012. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, van-e még garancia.

És persze csak ha rendeltetésszerű használat mellett ment tropára, amit elég ritkán hisznek el.

Próba szerencse, de azért az életedet ne tedd rá, és valószínűleg tényleg csak javítják.

2012. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi történt vele?
2012. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vették vissza mert nem találtam meg a blokkot:(( pedig valszeg visszavették volna
2012. márc. 8. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el,ha megtaláltad volna,akkor sem cserélik vissza,most jártam igy a csizmámmal,ami 2 hónap után darabokra szakadt..és a bimeo vizsgálat szerint nem használtam rendeltetésszerűen..vicces,azt hittem a cipő arra való,hogy járjanak benne...
2012. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!