Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lehet ez? Más is tapaszt...

Mitől lehet ez? Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

Pár éve vettem egy magassarkú csizmát. Ahányszor felveszem, alig megyek benne pár métert, olyan iszonyú éles fájdalom nyilall a lábfejembe, hogy alig bírok hazavánszorogni átvenni egy másik cipőt.

Azért furcsa, mert sok magassarkúm van és általában azokat is hordom, így hozzá van szokva a lábam az ilyen cipőkhöz. Ennél a csizmánál jóval magasabb sarkú cipőben is fájdalom nélkül elvagyok.

Akkor ezzel mi a probléma? El van rontva a cipő, vagy mi? Még csak nem is volt olcsó, hogy azt mondhassam valami gagyi gyártmány. :(

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2012. jan. 18. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom pedig mégiscsak gagyi a cipő, ebből is látszik, hogy ami drága, az nem feltétlenül minőségi is.

legközelebb mászkálj vagy 10 percig a kiválasztott cipőben a boltban, akkor nem dobod ki feleslegesen a pénzt. egy deichmann mértű üzletben a kutyát se érdekli, mit csinálsz, egy kisebb boltban meg kénytelenek tűrni, ha nem akarják elveszíteni a maroknyi vevőt, aki nem a deichmannba megy. :D

Ezt esetleg vidd el egy cipészhez, vagy vegyél bele talpbetétet, hátha orvosolható a dolog.

2012. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a lábfejnél szűkebb? nekem is van olyan csizmám aminek szűkebb a lábfej részénél, és mikor már egy ideje rajtam van utána alig birok lábamra lépni, lábfejem talpam lábujjaim iszonyatosan fájnak de úgy hogy mozgatni se tudom, szerencse van másik csizmám az jó kényelmes
2012. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kiscica005 válasza:
Tudtátok,hogy a tű sarkú,5 cm-nél nagyobb sarkú cipőktől a vádli rövidüléséhez vezethet?Viszont a 2-3 centis sarok javítja a tartást és a láb izmait is megerősíti. Ugyanakkor az enyhén magas sarok emeli a lábszárizmok tónusát, így stabilizálhatja a boka tartását.
2012. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen, ezért nem szeretek drága cipőt venni. :) Ez egy ritka alkalom volt... Eddig csak egy drága cipőm van, amivel meg vagyok elégedve, már jó öt-hat éve bírja a strapát és még mindig ugyanolyan csinos. :)

Egyébként nem szűk, inkább azt mondanám nem fogja rendesen a lábfejemet. Próbáltam beletenni egy vastag talpbetétet, hogy kicsit megemelje a lábam, hátha jobb lesz. De nem lett. :/

2012. jan. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!