Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bő szárú farmert feltűrjem ha...

Bő szárú farmert feltűrjem ha bakancsot hordok? Illetve a keskeny szárút inkább betűrjem vagy az is maradhat fölhajtva?

Figyelt kérdés
itt elsősorban a skinekre gondoltam.de mások véleményét is elfogadom
2012. márc. 20. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a bő szárút ne tűrd be a bakancsba. A szűkebb szárúnál meg nézd meg tükörben, melyik áll jobban. Egyébként milyen bakancsod van, milyen magas szárú?
2012. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Ne hordj szűkszárút, azt csak a homokosok viselik. Ne égesd a fajtánkat, így is sok a hülye közöttünk.

17/f

2012. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Attól, hogy lepontozok, még igazam lesz...

17/f

2012. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bő szárú feltűrve olyan fura kicsit, ha nagyon bő és lötyögős. Szerintem nem néz ki jól. Ha annyira nem, lehet feltűrni, betűrni...
2012. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10 soros lessz sajnos még nincs meg. :(

de a szúkszárú az nem is az a b....s répa vagy mi, rendes farmer az is csak nem olyan bő.

2012. márc. 24. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:

szűkszárú abszolút nem b*zis, nekem speciel kifejezetten bejön, bár inkább SHARPokon láttam eddig. :D

bő az attól függ, mennyire bő (de elég nehéz betűrni úgy, hogy kényelmes is legyen, meg a bakancsot is normálisan szorosra be tudd fűzni mellé).. viszont a nagyon bő meg felhajtva is hülyén néz ki szerintem.

én inkább a betűrésre voksolok mondjuk mindkét esetben.

2012. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és kedves 17f..

szerintem Te életedben nem láttál még normálisan felöltözött skint. Tessék, itt egy kép:

[link]

gondolom a kérdező is hasonló szűkszárú nadrágra gondolt, és nem női cicanadrágra..

2012. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olasz skinek is így járnak, keskeny szárút fölhajtják,martens bakanccsal isteni! a bőszárút szerintem húzd rá. Hallgass rám, skinhead vagyok,és lány! 88
2013. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!