Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet olcsón stílust...

Hogyan lehet olcsón stílust váltani?

Figyelt kérdés

Régebben folyton feketében járkáltam, mert az elrejtette a hájamat/158cm-55kg/. Mostanában lefogytam/158cm-45kg/, ezért már merek felvenni rövidnadrágot, pántos pólót, ruhát és stb..

Az a baj, hogy keretem nem nagyon van rá, szóval valami olcsó megoldást kéne találnom. A szüleimet azért nem szeretném megkérni, hogy vegyenek nekem ruhákat, mert ezt most én magam szeretném elintézni, hogy közelebb kerüljek magamhoz, és jobban megismerhessem magam.

Gondoltam olyanra, hogy fogok pár ruhát, és nekiállok varrni..

A frizurámat is szeretném megváltoztatni.

Közép szőke, hátközépig ér, hullámos, néha göndör, de kezelhető, sütővasam és hajvasalóm van, az nem probléma. Kék a szemem, és szív alakú az arcom, hogyha ez esetleg hasznos információ lenne.

Előre is köszi a válaszokat, 14/L


2012. márc. 24. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha beszerzel nagyobb, más stílusú kiegészítőket, akkor azokkal nagyot változtathatsz. Beszerezehetnél nem sok, 1-2 színes vagy virágos felsőt, ezeket nagyon jól lehet sokféleképpen kombinálni egymással. A hullámos hajadra legyél büszke, engedd ki.

14/L

2012. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Turkáljál, én egy ezresért olyan ruhákban járkálok és olyan a stílusom, hogy mindenki megnéz.

És minek vasalod a hajad? Hadd göndörödjön az a haj, hidd el a full egyenes hajnál nincs unalmasabb :D

2012. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én egy órán át göndörítem a hajam hogy ne egyenes legyen!!!! légy rá büszke és örülj neki hogy göndör/hullámos hajad van*.* sztem az gyönyörű, meg ahogy az előttem levő is mondta az egyenes hajnál tényleg nincs unalmasabb!!:D:P

és énis javaslom a turkálót, egyrészt mert olcsó, másrészt olyanja senki másnak nem lesz;) menj el minél több turiba, és ne add fel ha elsőre nem találsz sok mindent;) valamint várd a leázraásokat boltokban:D sok sikert;)

2012. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éljen a göndörség!
2012. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
31%
Kék a szemeeeeee arca csupa deruuuuuuuuu XDXXDDXDXD
2012. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is, spórolj rá. Ez időigényes lesz. 14 vagy így diákmunka elvileg még nem lehetne (vagy is nem tudom), de ha van lehetőség, élj vele.

Aztán ha szülinap névnap bármilyen ünnep van, akkor ha nincs más amit kérhetnél, akkor rakd össze amit kapsz (már ha pénz) és spórold össze.Nagyon sok dologról le lehet mondani ami igaz nem nagy pénz, de hosszútávon megéri (pl nem a büfében eszel suliban, hanem viszel ugyanez az üdítőknél is, stb.)


Aztán menj el turkálóba, ott sok olcsó ruhát ki tudsz fogni. Plázába is nyugodtan, amikor akció van. Ajánlom a new yorkert és a h&m-et is, mert az akciók igen jók. Én a ruhatáram nagy részét a new yorkerben a 290Ft-os dolgokból szerzem, vagy a 890ft-os 1490ft-os.. szóval én normál áron sose vásárolok (nagyon ritka).


Szerintem menj el fodrászhoz és csináltass valami másabb hajat vagy csak igazíttatni rajta :D

2012. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekekm bejön a hip hop stilus, de most nagyon tetszenek a virágos cuccok, deauzt jó tudni, hogy nem vagyok az a tipikus csinibiaba, de most nmem értem mi lett velem, mert nagyon megtetszettek. :)
2012. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!