Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetséges hogy be vagyok...

Lehetséges hogy be vagyok "oltva" a márkás ruhák ellen? Bővebben

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, imádok vásárolni, tele van a szekrényem már lassan be se tudom csukni. De csak kínai cuccok vannak benne, a kínai ruhákból próbálom nem az ocsmány csíkos olcsónak tűnő ruhákat megvenni hanem amik vállalhatóak, a legtöbb tetszik is. Most jön a lényeg, ma elmentünk anyuékkal Árkádba hogy veszek pár jobb minőségű ruhát. Csakhogy NEM találtam semmit ami tetszett volna, és szívesen hordtam volna. Rengeteg üzletet megjártam (New Yorker, Tally Wiely, Orsay, Missy, Rosa és hasonló márkásabb üzelteket jóformán az összeset ahol nem sport cuccok vannak)és egy pár sportcipőt vettem magamnak és ennyi. Lehet hogy be vagyok oltv a márkás cuccok ellen?
2012. márc. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászoktál a kínaik kínálatához. Nekem meg onnan nem tetszik semmi :S
2012. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, mint az első. amúgy azért azok a boltok sem a legmárkásabbak,de egyébként ha a kínai tetszik neked hordd nyugodtan, lénye, hogy jól érezd magad:).
2012. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én pont fordítva vagyok, márkásabb üzletekben vásárolok (H&M, Orsay, Mango stb.) és a kínaiban max zoknit veszek. Egyszerűen azért, mert az ottani kínálat nem tetszik, nem találok olyan ruhákat ami a stílusomhoz illene. De ha neked meg pont az tetszik akkor meg nem mind1? :) Van egy barátnőm, szinte csak kínais ruhái vannak, de senki nem mondaná meg így ránézésre. Ha meg nem az okádék romás cuccokat választod akkor meg olyan mind1 hogy hol veszed.
2012. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hordd nyugodtan azt, ami neked tetszik. Csak halkan mondom, h a Newyorker, Tally, Orsay...sem az igazán márkás üzletek. A márkák: a Versace, Dolce, Dior...stb. de ott egy farmer kerülhet többszázezerbe, erre pedig a magyar lányok 99%nak úgysincs esélye.

Szal hordd azt, ami a stílusod, jól áll és meg tudod fizetni.

2012. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek (17:01) igaza van: a New Yorker, Tally Wiely, Orsay... nem márkás üzletek.

Viszont azért vannak olcsó, megfizethető márkák is: Adidas, Nike, Puma: ezek mind olcsó, megfizethető márkák.


Nekem a kedvenc márkáim a Diesel, Emporio Armani és Gas. Persze ezek már azért magas minőséget képviselnek, elég drágán.

2012. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
olcsó lenne egy 20.000Ft-os cipő? hát nem tudom... nálam az olcsó nem itt kezdődik.
2012. márc. 26. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
én meg a minőségre de egyben a stilusosságra megyek megfizethető áron. ugyanolyan fölösleges megvenni a tally-ben egy kinyúlásra hajlamos pólót drágábban mint egy ugyanilyet a kínaiban olcsóbban.
2012. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!