Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel acélbetétes bakancsról...

Dávidmester13 kérdése:

Steel acélbetétes bakancsról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
és mennyire nehezen törik be ? csak azért kérdezem mert eléggé feláll elől az orra és néhány bakancs emiatt úgy néz ki mint v.mi bohóc cipő és ezért kérdem hogy mennyi ideig kell folyamatosan használni hogy az orra lelapuljon ????

2012. márc. 30. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van 4 éve. Asszem úgy 1 hétig tartott betörni, szép véresre föltörte a sarkamat, de megérte.

Igazából sosem figyeltem az orrára, de új állapotában sem volt "bohóc" kinézetű.

Egyébként nagyon szeretem, csak a bélése a talpánál már rég szétment, ezért betétet kell használnom.

2012. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van valakinek még vmi tapasztalata ?
2012. márc. 30. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább fektess be egy martensbe..:D
2012. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valaki küldene képeket dr.martens bakancsokról (max 10 soros) amiket ajánlotok?
2012. márc. 30. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress itt a keresőbe,elég sok ilyen kérdés van már!
2012. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 éves a Steelem, persze nem állandóan hordom (nyáron egyáltalán nem), és még semmi baja nincs. Eleinte 1-2 napig eléggé piszkálta a lábam, de aztán utána már kényelmes volt. Az orra meg talán valamennyit lapul, de nem teljesen. De szerintem semmi baj nincs ezzel, nekem így tetszik.
2012. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kösz :D várom a további tapasztalatokat és tanácsokat

szerintetek stell-t vagy ironside-ot vegyek ?

2012. ápr. 1. 12:22
 8/10 anonim válasza:

Nekem Ironsideom van már lassan másfél éve és az első szülinapja előtt valamivel mintha elengedte volna a ragasztás a talpát, amit azért nem értek, mert elvileg csavarozott a talpa. Egy cipész visszaragasztotta ha jól emlékszem kb. 600 Ft-ért és azóta semmi baja sincs.

A Steelekről sok rosszat hallottam (teljesen leválik a talpa akár néhány hónap után stb), de az egyik haveromnak Steelje van 1 vagy 2 éve és semmi baj nincs vele.

Szerintem Shellyst vegyél. A Martensokkal az a baj, hogy már nem Amerikában gyártják őket és elég hamar tönkremennek, ehhez képest viszont iszonyat drágák, mert a nevet ugye meg kell fizetni.

2012. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az orra nem fog lelapulni, ha mégis, az régen rossz, ugyanis ott van az acél(amiatt áll föl az orra),szerintem elég látványos egyébként.Ha nem tetszik maximum átmehetsz rajta zsigulival.


Nem vicc, ismerős megcsinálta(bár neki martens volt), jó sok sör után bizonygatta a haverjának, hogy az bizony elpusztíthatatlan, a srác meg átment rajta a zsigával, minek eredményeképpen a lehajló acélbetét lenyisszantott néhány lábujjat.


Visszatérve a témához, az enyémet(20 soros steel)nem kellet betörni, egyből jó volt.Télen-nyáron hordom, hétköznap és koncerten(pogózok is) egyaránt, eddig semmi baja.

2012. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem nehezen törik be, sőt könnyebben mit némelyik hadi bakancs.

Az orra lelapul legalábbis egy felnőtt ember súlya (80-85 kg) alatt majdnem "teljesen". Persze ehhez rengeteg viaszt kell hogy a talp része elszívjon (többnyire 4x vastagabb mint bárhol).


1x fontos az előkészítés pl: szarvasbőr ápoló spray 2-3 napig szekrénybe

2x Pico Bello 1 hónapig (heti 1 kevés is lesz, persze már hordani kell)

3x már frankón hozzád igazodott, kis nedves szivacsos takarítás után jöhet a tégelyes azaz üveges Tarrago cipőkrém csak a felhordószivaccsal, befejezve igazi viasz kezeléssel.


ui: ha nem lapulna lejjebb az orra az marha kellemetlen lenne mivel az a gyári helyzetben igencsak irritálja az ember lábát.

2013. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!