Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel vagy Ironside bakancs?...

Dávidmester13 kérdése:

Steel vagy Ironside bakancs? (10 soros)

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb? melyiket ajánljátok ? tapasztalatok? mennyi idő alatt törik be az orra (vagyis hogy mennyi idő lapul le az orr rész hogy ne álljon fel annyira FONTOS! )?

2012. ápr. 7. 15:14
 1/5 anonim válasza:

Nekem még nincs bakancsom tehát nem tudok személyes tapasztalatokkal szolgálni.

Sok véleményt olvastam, és szerintem egyértelműen a Ironside a jobb a Steel az egy kalap f...s.

2012. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D valaki tud még esetleg véleményekkel szolgálni ? az Ironside-nak vagy a Stell-nek lapul le hamarabb vagy jobban az orra ??
2012. ápr. 7. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Első, nekem Steelem van és semmi baja nincs, pedig 3 éves.
2012. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem Ironsideom van több mint egy éve és nem vettem észre, hogy lelapult volna az orra. Mondjuk azt se, hogy felállt volna. Egyik haveromnak Steelje van, az se néz ki bohóccipőnek.

Szerintem inkább Ironsideot vegyél, ha ezek közül kell választani, de inkább Shellyst

2012. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ironsideom 6 évet lehúzott már napi használat mellett, igaz már nem az eredeti talpa van rajta, de az is bírta volna/bírná még. Van egy pár hetes Shelly's-em is, az is szuperjó cucc, tudom ajánlani mindkettőt. Steel az egy nagy darab kula, semmi más.
2012. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!