Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen stílusotok van,...

Lányok milyen stílusotok van, mi a jellemző rá?

Figyelt kérdés
tudnátok linkelni.
2012. ápr. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

F&F-es felsőim vannak, egyszerűek, letisztultak, csinosak, nadrágjaim szűk szárúak, fekete vagy farmer. Szeretem az oxford cipőket, van egy fekete és egy barna, van 2 fekete magassarkúm.


17/L

2012. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A stílus önmagunk utánzása.
2012. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nőies.

Általában barna, bézs vagy színes ruhákat választok.

Szeretem a mintákat, a csipkét, a retrot.

Szivem szerint felvásárolnám a pimkiet, vagy a h and m-et :)

2012. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szűk nacik,hasított farmer,szűk felsők,ált fekete, rózsaszín,fehér színekben,de más színűek is vannak

tally weijl-es ruhám van legtöbb

2012. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Divatosabb punk rocker. Farmer vagy fekete csőgatya megfelelően szétszaggatva, általában valami fekete póló(nem együtteses), de szeretem még a vörös felsőket is. Hidegebb időben acélbetkós bakancs, most tornacipő. Nyáron fekete saru. Rövid fekete bőrkabátot hordok. Szeretem a cicás kiegészítőket, kedvenc márkám Emily the strange, de még Hello Kitty-t is bírom, amiért rendre körberöhögnek. Sokszor hordok angol vagy amerikai zászlós dolgokat és keresztbe csíkos felsőket. A hajam hosszú, nincs fazonra vágva, nincs festve. A sminkem nem valami vad, teljesen átlagos legtöbbször.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] 16l

2012. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de az(ok) a valaki(k) miért pontoz(tak) le? Válaszoltam a kérdésre, nem?
2012. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszafogottabb, nem feltűnő ruhákat kedvelem. Csőnacikat, szűkebb, jópofa feliratos pólókat szeretem. Cípőből a lapos talpúakat
2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!