Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Telt lányok, nektek milyen...

Telt lányok, nektek milyen stílusotok van, hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

Írjátok meg a méreteteket is!

Előre is köszi!


2011. nov. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nekem 29es farmer kell :D én amúgy ugyan úgy öltözködök mint a sovány lányok :D ugyan úgy csőnaci meg minden :D
2011. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos hozott anyagból gazdálkodom. Anyával tulajdonképp egy ruhákat hordunk. (Ha megtehetném, nem így lenne. Inkább hippisebb, vagy 80-as éveket idéző dolgokat hordanék.) Ez átlagban farmerből és pólóból áll. De valahogy van egy titkárnős beütésük. 165 cm, 72 km vagyok.
2011. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, 72 kg...:D:D:D
2011. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

km :'D

amúgy én 170 cm és 73 kg vagyok. szerencsére arányosan oszlik el rajtam a súly, szóval nem nézek ki igazából rosszul, így ugyan azokat hordom, mint a vékonyak. bár szoknyát nem igazán, és a felsőt sem húzom be a nadrágba :D

2011. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

163/67(!) de elvileg nem látszik.... ha hallgatok az emberekre :DDDD

amúgy úgy öltözködök, mint egy deszkás fiú :DDDDDDDDDD

ha nemlennék kisminkelve, eszedbe sem jutna, hogy nem egy dagi fiú vagyok :DDDDD vannak női ruháim is persze :D sőt, több,mint "pasicucc", de azokat nem kombinálom nőiesen egyáltalán. és nem is szeretném :DD

2011. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!