Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen márkájú fehérneműket...

Ti milyen márkájú fehérneműket hordotok?

Figyelt kérdés

Nálunk régebben a városban volt garda fehérnemű üzlet (ami sajnos megszűnt). Kb 2 éve nem is tudtam magamnak normális fehérneműket venni.


Amik árban is és minőségben is verhetetlenek voltak és nagyon szerettem őket:

Pampress bugyik, trikók - kb 380-400-600 ft volt egy bugyi (2 éve vettem az utolsó db-okat és még mindig bírják, nem szürkültek be a fehérek, nem nyúlt el a gumijuk). Ez egy magyar márka.

A sloggi is nagyon jó volt, 4-5 évig bugyi maradt.


Mostanában vettem kínomban kínaiban meg piacon is, de azok nem jók. A fehérek pár mosás után megsárgultak, sőt már az üzletben is be volt sárgulva több db is. A gumijuk elnyúlt, a minta kifakult (mindez 2-3 hónap alatt) és ahhoz képest húúú de olcsók sem voltak, 400 ft-ok a bugyik, már amelyik nem tiszta műszál, mert olyat már láttam 350-ért is. :S A melltartókról nem is beszélek, mert azok hordhatatlanok, lelapítja a mellem, tör, szúr, nyom, kijön a merevítő stb..


Melyik városban vannak garda üzletek? Mert szeretnék betankolni kényelmes, pamut fehérneműkből.



2012. ápr. 10. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lemila
2012. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kínaiban vettem lemila és c and y márkájú bugyikat meg egy melltartót. Még ez tűnt a legnormálisabbnak, illetve pamutosnak a bugyi. 1 db bugyi 450 ft volt, a melltartó 1600, de 2 hónap után vállalhatatlan lett a fehér, mert gusztustalan sárgás lett.

Szóval az a lemila is egy kapal sz@r. Már bocs.

2012. ápr. 10. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy egy kalap sz*r, de én is azt hordom. Erre telik :))
2012. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lehet te vagy annyira gazdag, hogy megengedhess magadnak minden 2. hónapban 5-5 új fehérneműt, (amiből 1 db bugyi 400-450) és ez tart kb 3 hónapig. De nekem erre sem időm, sem pénzem nincsen. Mint írtam, normális minőségű pampress bugyikat vettem ennyiért amik évekig bírták, sőt mai napig is bugyik (hófehérek). De már unom őket így szeretnék pár új darabot.

Szóval néha a drágább az olcsóbb. Ami nem mellesleg nem is drágább, max 100-200 ft a különbség a kínai meg a magyar között. Csak az utóbbi 3-5 évig minimum bírja és ugyan olyan állapotban, mint vásárláskor.

Amúgy közben megtaláltam a gyártót, mosonmagyaróváron. Már írtam nekik :)

2012. ápr. 10. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt nálunk van egy turkáló, kilóra adják a ruhát.

Multkor vettem asszem fél kg bugyit, volt úgy 15 db. Volt közte sloggi, HIS, Még Triumph is, az egészért fizettem 1500 Ft-ot. Persze itthom kifőztem, kimostam mindet. Ennél olcsóbb szerintem nincs. Ja, és a 2/3-a új volt.

2012. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem 3 hónapig tart, mert megválogatom hogy melyiket veszem meg. Egyébként meg nem tudtam, hogy azért tetted fel a kérdést, hogy kioktathasd itt a népet, de nagyon ügyes-okos vagy, köszönjük :D
2012. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
inkább f&f-eset, h&m-eset, vagy new yorkereset veszek... vagy megnézem a hádában
2012. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a kínai bugyitól folyásom lesz. Pedig a jó minőségűt vettem abból is. Megtapogattam, anyagra pamutosnak tűnt és a cimkéjében is az volt beleírva, hogy 95% cotton, 5% elastane, de én éreztem, hogy az nem pamut.

Én leárazásokon veszem a fehérneműimet, vagy glamour napokon kuponnal. Tavaly vettem 3 db puma bugyit összecsomagolva 2 euroért, azaz kb 600 ft-ért.

2012. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja és abból igaza van a kérdezőnek, hogy nem is olcsóak a kínai cuccok. A minőségük meg hát elég gagyi. Én sem vennék fel kínai bugyit, szerintem igénytelen. Inkább veszek kevesebbet akcióban 400-600 ft-ért dbját, mint sok kici kínyait semmivel sem olcsóbbér :D
2012. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja a westendben a c und a ban voltak franciabugyik 5-ös csomagokban. Aranyos snoopys mintásak 5 db 1300 ft volt. Lehet, hogy még van.
2012. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!