Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen márkájú fehérneműket...

Ti milyen márkájú fehérneműket hordotok?

Figyelt kérdés

Nálunk régebben a városban volt garda fehérnemű üzlet (ami sajnos megszűnt). Kb 2 éve nem is tudtam magamnak normális fehérneműket venni.


Amik árban is és minőségben is verhetetlenek voltak és nagyon szerettem őket:

Pampress bugyik, trikók - kb 380-400-600 ft volt egy bugyi (2 éve vettem az utolsó db-okat és még mindig bírják, nem szürkültek be a fehérek, nem nyúlt el a gumijuk). Ez egy magyar márka.

A sloggi is nagyon jó volt, 4-5 évig bugyi maradt.


Mostanában vettem kínomban kínaiban meg piacon is, de azok nem jók. A fehérek pár mosás után megsárgultak, sőt már az üzletben is be volt sárgulva több db is. A gumijuk elnyúlt, a minta kifakult (mindez 2-3 hónap alatt) és ahhoz képest húúú de olcsók sem voltak, 400 ft-ok a bugyik, már amelyik nem tiszta műszál, mert olyat már láttam 350-ért is. :S A melltartókról nem is beszélek, mert azok hordhatatlanok, lelapítja a mellem, tör, szúr, nyom, kijön a merevítő stb..


Melyik városban vannak garda üzletek? Mert szeretnék betankolni kényelmes, pamut fehérneműkből.



2012. ápr. 10. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én a Bellindára esküszöm. jó minőség és jó ár.

szinte gyerekkorom óta ezeket hordom.

[link]

2012. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!