Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mit tudna ajanlani, tanacso...

Ki mit tudna ajanlani, tanacsolni?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy elegge unom mar a ruhaimat, le akarom cserelni oket! Rosszul vagyok, ha bele nezek a tukorbe, vagy ha meglatom magam a kirakatokban! De a mai divat kiborit egyszeruen! Sosem voltam az a divatozos fajta!

A masik problema, hogy elegge alacsony vagyok...156 cm...

Es hat nem is kifejezetten ram terveznek a mostani divattervezok!

A kerdes a kovetkezo: Ki milyen ruhat ajanl egy ilyen kicsi termetre! Mivel tudnek egy kis noiesseget belecsempeszni a gardrobba?(magassarku kilove)

156 cm, 46kg,(csipoben egy pottyet szeles)szoke haj, kek szem, habar nem tudom az utobbi infok mennyire perdontok?

Szinten alacsony sorstarsaim, ti milyen ruhakat hordtok?


2012. ápr. 12. 05:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én farmer miniszoknyát javaslok egyszínű harisnyával, olyan cipővel, aminek van sarka. Nem muszáj, h magas legyen. CSőnadrágból ami nem koptatott, nem szaggatott, hanem egyszínű.


[link]

2012. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszonom a valaszodat, es a hasznos cikk linkjet is!

Kiprobalom a tanacsaidat, meglatjuk mi sul ki belole!

2012. ápr. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!