Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha fekete hosszú cicanacit...

Gáz ha fekete hosszú cicanacit felveszek egy fekete topánkával és egy fehér hosszított felsővel?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 69 kg

2012. ápr. 13. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem,szerintem az tök jó,feltéve ha a hosszított fehér felső,nem három számmal kisebb rád-bocsi csak láttunk már ilyet.
2012. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogy is:D xl-es:) Még a fenekemet is takarja:))
2012. ápr. 13. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
a színösszeállítással semmi probléma. fekete-fehér klasszikus. az előző jól mondja, ha húsos vagy, ne legyen ki a hájad a pólóból, én még azt is mondom, ha a combod sem a legvékonyabb, akkor válassz inkább egy farmert, mert a cicanaci szépen kiemeli majd a vastag lábad. De ha jó lábad van, vedd fel nyugodtan.
2012. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Előzőnek nincs teljes mértékben igaza, egy vastagabb lábú lány is nyugodtan vehet fel cicanacit, ha megfelelő a méret és jól öltözik fel hozzá. Hosszított felső alap, nyilván nem latex vagy hasonló fényes anyagú a naci mert az nem előnyös, de a fekete alapból vékonyabbnak mutatja a lábakat amit egy magassarkúval (nem kell 10 cm-es) még jobban ki lehet hangsúlyozni.:) Nekem elég szép formája van a lábamnak de a téli pluszok még meglátszanak rajta, de ha cicanacit magassarkúval veszek fel nagyon sokat dob rajta.:)
2012. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem meg gáz. bocsi h ezt mondom, de nagyon undorító, ha egy "vastagabb" lány felvesz feszülős cuccokat. viselj inkább egy csini szoknyát. (ami bővebb fazonú, mert eltakar, és hozzá magassarkú)
2012. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ívy1 ***** válasza:
A te méreteid még beleférnek,főleg ha nem is vagy teltebb,hanem csak az erős csontozatod miatt vagy nehezebb. Maga az összeállítás szerintem csinos,de egy kép segítene a pontosabb véleményben.
2012. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan:)
2012. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!