Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Budapesten jó turkáló...

Hol van Budapesten jó turkáló ami. (lent)?

Figyelt kérdés

Szóval kb ezek lennének a szempontok:

- Budapesten ne legyen nagyon a szélén.... lehet messze a központtól, de ne nagyon a szélén

- kilós vagy vállfás (oda tudnátok írni? köszi)

- sok az elegánsabb vagy divatosabb darab, ne ilyen nagyon régi darabok legyenek

- viszonylag olcsó


úgy kb ennyi lenne.... ja és ne ilyen extra méretűek legyenek a ruhák 90%-a ha lehet, mert pólóban s-es vagyok, nadrágban 27-28... szóval kisebb testalkatú...

előre is köszönöm!

14/L


2012. ápr. 21. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ilyen személyes élményt is tudnátok írni? ha voltatok ott... szóval csalódás volt, nagyon jó, sok ruha, stb.... :) köszönöm!
2012. ápr. 21. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Fuu már nem tudom, talán oktogon közelében van asszem, ilyen vállfás.

Tényleg nagyon jó:)

2012. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]


A kedvenc üzleteim: KÖKI terminál, Duna Plaza, Rákóczi út és a győri turik.

Ezek közül mindegyik darabos. Vannak a Hádának kilós üzletei is, de ott is szépen vállfán vannak a cuccok.

Eddig csak jó tapasztalatom van velük, nagyon jó cuccai vannak mindig, csak győzd átnézni...

2012. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyszer voltam hádában... az jó volt... :) köszönöm a válaszokat
2012. ápr. 21. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

www.renovalasbolt.hu

Darabáras a Blahán van, jól megközelíthető (Dohány utca eleje az Erste Bank mellett).

A kicsitől a nagy méretekig minden van, tele dögös, különleges holmikkal. Sok Zara, H&M cucc is van ott.

Felsők 1500 Ft körül, ruhák 2000 Ft körül, nacik szintén.

Mostanság ritkán jutok el oda de mindig 2-3 darabbal távozom (tudnék sokszorosát is venni annyi jó van, de inkább a szerelem darabokat veszek csak)

27L

2012. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Háda Kft-nek 3 tuti helyét tudom leírni neked, én már csak itt vásárolok.


- Nagy Lajos király útja 137-139. (A 3-as vili vonalán a Kerékgyártó utcánál vagy a Bosnyák térnél kell leszállni) Ez kilós, de a ruhák vállfán vannak. (Nem kell konténerben kotorászni) Kb. 1000 nm-es a terület


- Őrs Vezér Tere - Sugár (3-as vili) Darabáras

- Lurdy ház - Darab áras (1-es vili vonalán)


Illetve most nyílt a KÖKIben, de nekem az valamiért nem annyira tetszett, pedig jó cuccaik voltak és a Corvin plázában is nyílt egy kisebb. Ezek mind darabárasak.


Szerintem általánosságban (legalábbis a tapasztalat azt mondja), hogy sokkal több az S,M méret, mint az L,XL

2012. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! a Lurdis hádát ismerem... :D
2012. ápr. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!