Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen felvehetem az etno...

14 évesen felvehetem az etno stílust?

Figyelt kérdés
az ilyen stílusú ruháktól nem fognak idősebbnek nézni? Mert magas vagyok, és már így is ha kicsit több smink van rajtam 23-nak kinézek :P és nem akarom még pluszban öregíteni magam..
2009. jún. 21. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
mi az az "etno"? :O
2009. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez egy stílus:


[link]

2009. jún. 21. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
szerintem nem öregítene...szóval nyugodtan.
2009. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Eddig én se tudtam mi ez, de a link alapján tetszik. Inkább ilyen legyél, mint emós... Legalább megmaradsz annak, ami vagy: nőnek.

Amúgy meg szerintem nem kötelező sok sminket magadra tenni, elvileg ennek a stílusnak a lényege a szabadság, nem? Szóval annyira fesd magad ki, amennyire jól esik, nem kell túlzásba vinni.

2009. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem a képeket és szerintem ez a fiatalokhoz illik, pont azért mert nem öreges és nem is öregít, vedd fel!
2009. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!