Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 35 éves nő (csajszi, legalábbi...

35 éves nő (csajszi, legalábbis annak érzi magát) új stílust keres. Segítenél?

Figyelt kérdés

Fiatal, sportos nő vagyok, imádom a farmert, a sportcipőt, a topokat, a melegítőket, az alakom 1 gyerek után is egész elfogadható (M-es méret, de folyamatosan csökken). Néha viszont úgy érzem, most már jobban passzolna hozzám egy kicsit érettebb stílus (is), főként, hogy nemsokára megyek vissza dolgozni. Ott nem követelmény az elegáns ruha, de nem is akarok elegáns lenni, nem is illik hozzám, inkább egy - nem tudom jobban megfogalmazni - lezser, nőies (nem kihívó!) stílus az, amit közel állónak éreznék magamhoz.

Van valami ötletetek, képekkel együtt, hogy merre induljak ( stílusérzékem 0 ).


2011. okt. 10. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én stílusom igazán nőies, kicsit bohém, kicsit elegáns, kicsit lezser. Ha van 1-2 jobb alapdarabod, akkor nyert ügyed van, persze ha jól tudod őket variálni; 1-1 kiegészítővel pedig karakteresebbé teheted az öltözéked.

Számomra nagyon inspirálóak a "mikrogardrób" összeállítások, ahol pár ruhadarabbal bemutatják, hogy lehet változatosan, és csinosan öltözködni:

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, az utolsó link pl. nagyon tetszik, főként a nadrágos összeállítások. éppen ilyesmit kerestem:) A kék ruha is nagyon tetszik, de el nem tudom képzelni, hogy az én alakomon ez hogy mutatna.
2011. okt. 10. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen alakod van?
2011. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmi. kicsi pocak, kicsi husi a derékon, "átlagos méretű" fenék és picit vastagabb combok, de nem vészesen. A lábam alapból jó, az tetszik, csak sajnos nem rajongok a szoknyákért.

Ami kritikus, az igazából a has-derék-csípő környéke, a többivel nincs igazán bajom.

2011. okt. 10. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!