Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan változtassak kicsit a...

Hogyan változtassak kicsit a külsőmön?

Figyelt kérdés

161 cm vagyok,elég deszka-alkatú, mindenhol lapos, vékony, 14 éves lány. Mégis milyen ruha állna nekem jól? Unom már, hogy mindig ugyanazt hordom: farmer, sima póló, néhány ékszer. Szeretnék kicsit nőiesebben öltözködni.

A hajam sötétbarna,egyenes, a vállamig ér. Az a helyzet, hogy nincs időm suli mellett nagyon a hajammal foglalkozni, például reggelente besütni, vagy ilyesmi. Mindig ugyanolyan a hajam. Nincs valami jó frizura-ötlet, ami reggel gyorsan készen van, és nem bonyolult megcsinálni? Hosszúkás fejem van, világos bőröm, barna szemem. Hogyan sminkeljem magam?(nem kell rögtön letámadni, hogy még kicsi vagyok hozzá, nem a "nagyon komoly" sminkelésre gondolok). Sajnos képet nem tudok linkelni.

Megköszönném a jó tanácsokat!



2012. ápr. 25. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, normális, hogy nincsenek még kerek idomaid.

Esetleg lófarok vagy hátrakötni?

Sminkelés? 14 éves vagy, suliba bőven elég kis szemceruza, esetleg szájfény, vagy ha van pattanásod, akkor azokra korrektor.

2012. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, oké, lófarokba is rakhatom, de egy idő után az is uncsivá válik. Én se gondoltam komoly sminkelésre. Pattanásaim szerencsére csak nagyon ritkán vannak, elég száraz a bőröm. Szempillaspirált szoktam használni napi szinten. Csak arra voltam kíváncsi, hogy egy korom beli lány hogy lehet azért mégis nőies?:)
2012. ápr. 25. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne akarj még nőnek látszani, nőiesnek, ha nem vagy az. Minden kornak megvan a maga szépsége, te most még gyerek vagy, élvezd ki!
2012. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik, akkor rosszul fogalmaztam. értem mire gondolsz, és köszi, én is így gondolom, de én nem azt értek nőiesedés alatt, hogy agyon sminkelném magam, meg mindent mutató ruhákat viselnék. csak egyszerűen nem akarok minden nap ugyanugy kinézni, jo lenne valami tanács :/
2012. ápr. 25. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Balerina cipő, félvállas felső, szoknyák?
2012. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen a balerina cipő az jó. Nem is tudom, a félvállas felső szerintem elég idétlenül állna rajtam. aha, hát igen, szoknya. bár nem igazán szeretem, azért van olyan, ami bejön. de nagyon kevés ilyen van.
2012. ápr. 26. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágjad le a hajadat,és ragasszad fel magadnak szakálnak,hozzá egy 8-dioptriás szemüveg és lesz saját stílusod!
2012. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!