Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti a "lányos"/nőies...

Fiúk, ti a "lányos"/nőies lányokat kedvelitek jobban vagy tetszenek a kevésbé ilyen lányok is?

Figyelt kérdés

Például én.

Én nem szoktam ilyen nőies dolgokat hordani,mint pl szoknya,cicanadrág,magassarkú,blúzok,combfölé érő rövidnadrág ilyesmi.Nincsen 50 gyűrűm,nyakláncom amit a szerelésemhez kombinálhatok.(1 nyakláncom van,amit mindig hordok, viszont sok fülbevalóm van:) )

Nem szoktam a körmömet se festeni,sminkelni se szoktam magam sűrűn,ha mégis akkor csak egyszerűen kihúzom a szemem vékonyan és nem kenem ki magam mindenfélével.Tornacipőt,farmert és egyszerű pólót/ujjatlan viselek.Valamint a hajamnak sem szoktam ilyen-olyan frizurát csinálni.

Szóval így értem a kérdést.:)


2012. ápr. 27. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem tudunk szerintem véleményt mondani, tegyél fel képet és linkeld be:)
2012. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ÉN igazából sokkal jobban kedvelem a hozzád hasonló lányokat.
2012. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nőieset, de azért a nőies külső mellé a belsőnek is passzolnia kell. Tehát attól, hogy egy nő szoknyát hord, de emellett cigizik, csúnyán beszél, .stb , akkor ő nem igazán tekinthető nőiesnek. Ez csak annyit akartam mondani, hogy nem csak a külső teszi a nőt!

Amúgy nálam a rövidnadrág és a cicanadrág nem tartozik a nőiesség fogalmába: előbbi fiús, míg utóbbi inkább qrvás.

Egy nőies nő általában szoknyát hordd, csinos felsővel, nőies cipővel, és emellé kedves, vidám, bájos! Számomra ezt jelenti a nőiesség.

2012. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lány vagyok, és szerintem nem gáz. mindenkinek más-más a stílusa, én is középsuliban a vadóc csaj voltam, most meg túl sokat törődöm a külsőmmel vagy azzal hogy összeillik-e a ruhám :/ :D

19l

2012. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a nőies kategória vagyok, egyrészt a külsőm is, másrészt mert a kisugárzásom :) Szoknya, szűk nadrág, magassarok, smink, 1000 bizsu, imádom őket :)

Mondjuk nincs nehéz dolgom, mert babaarcom van, szeretek mosolyogni, kedves vagyok, a hangom is az nem is tudnék fiús csaj lenni.


Szerintem kamaszként a fiúknak mindegy, mert van aki a tornacsukás lányokat szereti vagy aki a szűkrucisat... de később már a felnőttkorban inkább a nőieset.

2012. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Én a nőies kategória vagyok, egyrészt a külsőm is, másrészt mert a kisugárzásom :) Szoknya, szűk nadrág, magassarok, smink, 1000 bizsu, imádom őket :)


Mondjuk nincs nehéz dolgom, mert babaarcom van, szeretek mosolyogni, kedves vagyok, a hangom is az nem is tudnék fiús csaj lenni.


Szerintem kamaszként a fiúknak mindegy, mert van aki a tornacsukás lányokat szereti vagy aki a szűkrucisat... de később már a felnőttkorban inkább a nőieset.

2012. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mint te, csak kb. 15 évvel idősebb kiadásban (31 vagyok) :)

Mindig is inkább sportosabban öltözködtem, mint nőiesen, mégis mindig volt barátom és soha nem okozott problémát bepasizni, ha akartam.

Mondjuk tornacipőt csak ritkán hordok, mint ahogy nagyon magassarkút is, igyekszem a kettő közötti kényelmes, de csinos cipőket megtalálni.

Szűk nadrágot és csini felsőket hordok, de azok között is vannak sportosabbak, amikben ugyanúgy megnéznek a férfiak.

A hajam sem váltogatom állandóan, reggel max. 5 percet szánok rá, mostanában ált. feltűzöm a frufrumat, így nagyon jól érzem magam.

A sminkem kimerül a színezett hidratálóban, a korrektorban, a bronzosítóban és a szempillaspirálban, de utóbbi olyan brutálisan óriásivá teszi a szempilláimat, hogy másra nincs is szükség.

Mondjuk fél éve ismét járok műkörmöshöz, de csak annyira, hogy a saját körmömre húz egy réteg zselét, így egy hónapig nincs vele gondom. Rövid és diszkrét és nem kell aggódnom, hogy beszakad. A saját körmömmel majdnem minden nap foglalkoznom kellett (pedig nem is lakkoztam), mert állandóan beszakadt és gusztustalan volt.


El nem tudom képzelni, hogy miért jó egy nőnek az, mikor válogatás nélkül minden pasi csorgatja rá a nyálát. És most nem arról beszélek, hogy megnézik, hanem hogy fütyülnek utána, beszólnak neki, állandóan leszólítják és ajánlatokat tesznek. Mert ált. a miniszoknyás, platform cipős, cicit kirakós, kimázolt, nyávogós lányoknál látom ezt, hogy így élnek. Nincs egy nyugodt percük sem, mert állandóan támadják őket a pasik.

És most NEM az irigység beszél belőlem!

2012. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!