Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Este bulizni...

Mit tegyek? Este bulizni mennék, vettem egy tök jó ruhát, de anya lefikázta, hogy milyen kövér vagyok benne.

Figyelt kérdés
Adjak a véleményére, vagy menjek a ruhában és érezzem jól magam? Elment az összes önbizalmam és a kedvem is az egésztől.
2012. ápr. 28. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Jaaj, naná hogy vedd fel és érezd jól magad :) Lehet hogy csak így akarja elvenni a kedvedet, hogy ne menj bulizni, mert félt.
2012. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Annyira nem lehetsz kövér benne:) Lehet, hogy anyukád csak irigyel. Amúgy go bulizni!!
2012. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

ha neked tetszik menj nyugodtan:)))

egyébként már bocs de milyen anya az aki lefikázza a lányát h kövér egy ruhában?o.O

2012. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel képet (arc nélkül ha gondolod) és segítünk :) de szerintem ha nem állna jól, nem vetted vna meg .)
2012. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltettél volna képet, akkor tudnánk a választ. Így viszont csak tippelgethetünk, hogy anyukád gonoszkodni akart veled, vagy tényleg hülyén áll a ruha és úgy volt vele, hogy inkább ő szól szépen, mint majd a bepiált tinifiúk durván..
2012. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mutasd meg egy barátnődnek akinek bízol a véleményében és kérdezd meg tőle is hogy szerinte milyen. Amúgy meg tök jófej az anyukája hogy szól neki ha valami nincs rendbe szerinte. Az én anyám is mindig leállít ha hülyét akarok magamból csinálni öltözködés terén. :D
2012. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!