Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyárra szeretnék "ruhatárat"...

Nyárra szeretnék "ruhatárat" váltani. Valaki adna tippeket?

Figyelt kérdés

Most lazán öltözködöm, tornacipő, farmer meg valami póló. De nyárra szeretnék valami csajosabb öltözködést? Szóval tudtok adni valami tippet?

[link]

Tetszenek az ilyen szoknyák, de még sose hordtam ilyet, úgyhogy egy kicsit bizonytalan vagyok. Nem vagyok túl magas, majdnem 160 cm, szóval jól állna egy ilyen szoknya, mondjuk balerina cipővel?

Előre is köszi a segítséget! ^^



2012. máj. 1. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti jól állna. Egy kisebb magassarkút is felvehetsz hozzá ha gondolod persze olyat amibe tudsz járni, ha tetszik. De szerintem a Balerina cipő is megfelel.
2012. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem is jól állna. jó gondolat, h szeretnél lányosabban öltözködni, többi nőtársad is követhetné a példádat :)
2012. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez igazán szép kis ruha

amúgy az egyszerű pólókra felvehetsz egy kisebb fajta mellényt

[link]

és ha nem vagy ékszeres típus akkor is szerezz be egy hosszú nyakláncot, az mindenhez megy

[link]

[link]

2012. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen mindenkinek. Utolsó- a mellény és a nyaklánc jó ötlet! :)
2012. máj. 1. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Idén a minél szinesebb ruhák a divatok:) Telitalpú szandál esetleg. Nézz szét a Bershkában vagy a Tally Weijlbe! Ott mindig jó dolgok vannak! Remélem tudtam segíteni. :) 14/L

2012. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!