Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes elmenni a józsefvárosi...

Érdemes elmenni a józsefvárosi piacra? Mennyibe kerül ott pl. egy rövid-ujjú női póló?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, sosem voltam még ott, most tervezem, ezért érdeklődnék :)
2012. máj. 2. 19:07
 1/2 anonim válasza:
Teljes mértékben megér igaz hogy vidéki vagy de olcsóbban megkapod a cuccokat én és vidékről járok fel és még is megéri a benzint oda vissza kifizetni mert veszek egy csomó mindent és nem annyi mint ha itt venném.... Nekem számos cuccom van onnan teljesen jó minőségűek adidas pólóm pl semmi baja nincs pedig már kb egy éves 1000.- ést vettem adidas boltban ugyan ezt 7000.- ért :/ Szerintem megéri felmenni :))
2012. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az infót Neked =) Szerintem még akkor ebben a hónapban elnézek. Még egy kérdésem lenne: melyik nap érdemes elnézni? Neten azt olvastam, minden nap van..
2012. máj. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!