Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek a fiúknak...

Lányok szerintetek a fiúknak is kötelezővé kellene tenni a tornadresszt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 21:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem nincsen és az ilyen válaszokból nem kérek
2012. máj. 7. 22:08
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Akkor hordjál tornadresszt. De aztán ne csodálkozz, ha lebúzáznak...
2012. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nőként nem venném föl többször azt a sz@rt. Ha neked tetszik, egészségedre, de ne akard kötelezővé tenni.
2012. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, hát ne értetlenkedjetek már. A kérdező nem transzvesztita, éppen csak szeretne női ruhát hordani, meg gondolom hosszú a haja, fülbevalója van és tangát hord.. :DD
2012. máj. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azért mert te perverz vagy, miért kellene másoknak úgy öltözni, hogy kiélhesd rajtuk ezt? Mármint gondolkodj egy kicsit, akit nem izgat ez a téma, annak mégis miért jó, ha ez téged (meg még néhány másikat) felizgat, amikor őket nem és ráadásul az átlag ízlésének ocsmány is, na meg kényelmetlen?


Ne tagadd, hogy perverz vagy, mert ez már a sokadik kérdésed, nem is értem, mire jó ez, hozzád hasonlóakat keresel? Mert azt csak nem gondolod, hogy az egész világ gerjed erre a témára. Más sem "jobb", sokaknak van baja, de azért a kattanás a tornaruhára elég ritka. Törődj bele.

2012. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 ívy1 ***** válasza:
Hát fiúknak talán ne. Nekem speciel semmi bajom a dresszel,aerobicra,futáshoz gyakran azt veszek fel.Függetlenül attól hogy nem a fiúk miatt veszem fel,én azt tapasztaltam hogy tetszik nekik.
2012. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És honnan szereztél tornadresszt??
2012. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kék hosszú ujjú tornadresszt, alá lycrás harisnyát is! :)
2012. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én annó általános suliban nagyon bírtam volna. És még mielőtt jönnétek a szokásos melegezős dumával, sem meleg nem vagyok, sem travi.... 4,5 éve együtt élek a párommal, aki lány!
2012. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném kötelezővé a fiúknak, de ugyanakkor igenis létezik kimondottan fiú dressz (más a szabása). Szerintetek miben tornáznak a tornász fiúk? Persze, nem mindegy a környezet, amiben hordják.

Én egy kicsit idősebb generáció vagyok (nem vagyok azért öregember, nem kell visszamenni az 50-es, 60-as évekbe), és anno az óvodában én még fiúként tornadresszben tornáztam. És minden fiú, a lányokkal együtt ugyanígy öltözött - ez volt a kötelező. Persze általánosban már jött a trikó, rövidnadrág a fiúknak, tornadressz a lányoknak, mindez akkor kötelező jelleggel, még a színét is meghatározták.

Ma futáshoz aláöltözetként szívesen felveszek egy tornadresszt (családos apa vagyok, a nőket szeretem), mert a legpraktikusabb aláöltözet (elvezeti az izzadtságot, nem tapad, könnyen szárad, és ami számomra a legfontosabb, megvéd attól, hogy a futópóló kidörzsölje a mellkasomat). De nem mutogatom magam, a dresszt mindig teljesen eltakarja a póló és nadrág, senki nem veszi észre.

De hangsúlyozom, kötelezővé semmiképpen sem tenném.

2012. szept. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!