Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rajtam és a barátnőmön kívül...

Rajtam és a barátnőmön kívül ment más haza az érettségiről mezítláb?

Figyelt kérdés
Az előző kérdésemnél jól ki lettem osztva, ezért kérdezem máshogy: ment rajtunk kívül más mezítláb haza az érettségiről amiatt, mert fájt a lába a magassarkúban?

2012. máj. 10. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
2012. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek kellett magassarkú? :O Az majd csak a szóbelire kell..
2012. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csodálkozol, hogy ki lettél osztva?:D Még a végén megsajnállak:)
2012. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Higgadtan fölsorolom a lehetőségeket:

1. Nem veszel föl magassarkút, ha nem bírod.

2. "Kisebb" magassarkút veszel föl, amit kibírsz.

3. Viszel váltócipőt.

4. Továbbra is így mész, szenvedsz, és hisztizel.

2012. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek hordasz magassarkút? Ha meg így teszel, akkor ne siránkozz utána. Én érettségire egy feketés szürke farmerben meg egy fehér ingben mentem, tornacsukával.

Nem az a lényeg miben mész, hanem hogy mennyit tudsz.

2012. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 harisnyababee ***** válasza:
Hááát, nekem ez elég gyanús, már nem azért... hogy fájdulhatott meg a lábad, mikor az írásbelire beülsz 8kor, és amíg be nem fejezed ülve is maradsz, majd amikor befejezted elindulsz haza.. Gondolom nem órákat gyalogolsz a sulidig.. Akkor itt most vmi nagyon sántít, mert ha az érettségi ideje alatt nem egy helyben ülsz, hanem rohangálsz pl a városban, akkor valóban előfordulhat, h ilyen szinten megfájdul a láb a magassarkúban.Na de úgy, h végig ülsz...csak úgy tudom elképzelni,ha kicsi rád a cipő, de azt már otthon mikor felvetted is érezned kellett vna. Ha érezted is, de nem volt másik alternatíva cipő téren és abban kellett mindenképp menned, akkor miért nem akkor léptél ki a cipődből amikor ültél a dolgozatod felett?? Még mindig jobb, mint hazagyalogolni mezítláb a higiénikusnak cseppet sem nevezhető járdákon. Bocsi, de nem vagy valami gyakorlatias csaj, ha inkább cipő nélkül gyalogolsz, minthogy kilépj a cipőből a pad alatt. De végülis, ha a retkes talpakra gerjedsz, akkor nem szóltam semmit, de akkor írd le konkrétan, h ezért,nem szégyen az. Viszont ebben a formában ahogy leírtad, nem tűnik túl reálisnak a dolog.
2012. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jópofa lehetett, ahogy mezítláb róttátok az utcákat ünnepiben :D

félreértések miatt: én percig sem foglalkoznék vele... ha fáj a lábam, leveszem :D

nyáron is mászkáltunk néha így (mert a barátnőm balerinája kitörte a lábát, úgyhogy mindketten ledobtuk :D)

2012. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!