Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vannak Pécsen (jó) turkáló...

Hol vannak Pécsen (jó) turkálók, vagyis hova érdemes menni? Árakat is írjatok, ha tudtok.

Figyelt kérdés
Most kezdtem nézelődni a turkálók között,de csak 1-1-t találtam eddig a belvárosban.A legtöbb helyen kg-ra vannak megadva árak,viszont van ahol db-ja 2-3e ft,ezért is érdekelne,hogy hol milyen árak vannak.

2012. máj. 12. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek a turik vannak Pécsett.

2012. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Hádán túl van egy a Kórház tér és a Ferencesek utcája sarkán is, csak nem tudom, mi a neve. Csütörtökön van bálabontás, akkor asszem 1200 körül van kilója, aztán napról-napra megy le az ára, és szerdán már 890. Nem egyenletes a minőség, de mindig ki lehet fogni nagyon jó darabokat - pl valódi hernyóselyem köntöst, eddig ez a kedvencem.

Illetve a Dzsámi és a Székesegyházat összekötő utcában is van egy turi, de azt nem tudom, milyen. Azt hiszem, az darabra megy, és elég olcsó, de talán annyira nem jó.

ÉS most nyílt a hatos főúton (Zsolnay út) a Zsolnay negyed előtt valamivel, a Balokánykerttel szemben egy turi, arról jókat hallottam, de az asszem darabra adja.

2012. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképpen megnézem őket :)
2012. máj. 16. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!