Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjem kialakítani az...

Hogyan kezdjem kialakítani az új szoknyás, ruhás ruhatáramat?

Figyelt kérdés
Nyilván nincs pénzem most 10szoknyára, 5ruhára, ezekhez illő cipőkre és harisnyákra, fokozatosan szeretnék átállni, van valakinek ötlete hogyan lehet ezt ügyesen, variálva? köszi! egy nadrágos lány

2012. máj. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél semleges színű (fehér, fekete, pasztell színek) szoknyát és hozzá egy topánkát vagy papucsot, ha különböző felsőkkel és kardigánokkal veszed fel, akkor olyan lesz, mintha tejesen más szett lenne rajtad. Aztán már nagyjából tudni fogod, hogy milyen szoknyákban érzed jól magad, akkor abból a fazonból veszel másikat.
2012. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

először talán cicanaci+hosszú póló +öv..

farmerszoknya bárhol már filléres és jó átmenet

2012. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Turkálóban nézz körül,olcsón irtó klassz cuccokat találhatsz!Kezdetnek szerintem az is elég,ha rövidebb sortokban gondolkodsz,a top és farmer páros mellé magassarkút vagy balerinát veszel fel sportcipő helyett.A nagyon minit és a minit először hanyagold,valószínűleg feszélyezne,inkább nézz valami térd fölé érő darabot magadnak.
2012. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam egy szettet, ahol van több fajta ruha, más-más színben. Veszel egy fehér, vagy fekete színű balerina, vagy magassarkú cipőt, és mindenhez illeni is fog. Ha pedig meglátsz egy tetszetős ruhát, szoknyát, azt fel tudod majd venni a cipővel. Remélem ilyesmire gondoltál, amilyet összeválogattam. [link]
2012. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!