Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szeretitek a magas...

Lányok, ti szeretitek a magas sarkút?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés nemrég, amiben elég ellentétes vélemények csaptak össze, és nem igazán értettem. Ti mit gondoltok?

- Szeretitek, mert magasabbá tesz, illetve nőiesebb az alakotok és a járásotok benne, ami éppen ezért a fiúk figyelmét és érdeklődését is általában sokkal inkább felkelti?

- Vagy nem szeretitek, mert kényelmetlen, és utáljátok azt is, hogy bizonyos alkalmakkor, például ünnepségen, buliban lényegében elvárás a lányokkal szemben, hogy magas sarkút kell viselni?


2012. máj. 29. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mind2

23l

2012. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hétköznapra semmiképpen sem, egészségtelen és kényelmetlen. Alkalmakkor viszont szeretem, mert csinos és önbizalmat ad.
2012. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő :)


20/L

2012. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

én mindig azt hordok! Ezt nem úgy kell elképzelni hogy tűsarokba járok 20 centis sarokkal..De minden cipőmnek van sarka mert nagyon pici vagyok (165 centi)! Szeretem a magassarkúakat mert nőies vagyok bennük,nyújtja a lábam és alapból kényelmes is nekem:))

Pl télen mikor ugye csizma szezon van nincs is annyira sarka a csizmámnak csak egy 5 centis max! Azért a jégen én se akarok egyensúlyózni,olyankor elég az ekkora sarok!

2012. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem hangulatfüggő a dolog. Szeretem a magassarkú cipőket, hál'Istennek tudok bennük rendesen járni is. Viszont van, hogy nincs kedves hozzájuk, és akkor maradok lapostalpú cipőknél.

Meg persze azt is figyelembe veszem, mennyit kell az adott nap rohangálnom; mikor tudom, hogy sokat fogok mászkálni, akkor inkább laposabb talpú cipőt választok, mert magassarkúban egy idő után nehezen bírom. :)

2012. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem a magassarkút, mert:


1. szebb kinézetre, mint egy lapos sarkú

2. szebb így az alak, nőiesebbé tesz

3. tudok benne járni, és ha nem egész nap vagyok lábon megállás nélkül akkor kényelmes!

4. bármihez fel tudom venni, szoknyákkal is jobban mutat

5. megtehetem, hogy felveszem, mert 162 cm vagyok és még magassarkúban se vagyok magasabb a férjemnél.


28/N

2012. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

én szeretem,173 cm vagyok,és minden további nélkül járok 10 cm sarkú cipőben,nem érdekel már ha magas vagyok,így nagyobb a tekintélyem,sztem :)

sokkal nőiesebb,mivel am is inges-szoknyásan öltözöm így nyilván ahhoz nem fogok igénytelenkedni sportcipőben,de vannak napok,amikor laposba vagyok,papucsba vagy baba cipőbe,mert abba nem fáj a lában,ha egész nap mennem kell :)

2012. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Imádom a magassarkú cipőket. Valóban önbizalmat ad, nyújtja a lábakat. Egy csinos ruha csak magassarkúval az igazi.

Bár a rohangálós hétköznapokon inkább a lapos talpú cipőket részesítem előnyben.

Kvittagirl válaszához visszatérve. Nem 155 cm-t akartál írni a 165 helyett??? Szerintem a 165 cm egyáltalán nem számít picinek. Jó, nem is magas, de nem is alacsony. Szerintem pont átlagos.

2012. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát én nagyon picinek érzem így magam..:)
2012. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretem. Irtó csinos, a rövid lábaim hosszabbnak és formásabbnak tűnnek, a fenekem pedig kerekebbnek. A járás is sokkal szebb (kivéve, aki nem tud járni - erre is naponta látok példát, nem kommentálom), az egész megjelenés nőiesebb. Ráadásul 156 centi vagyok, amit egyrészt szeretek, amikor a barátommal vagyok benn a házban, mert olyan kis csöppség vagyok mellette, de utálom, amikor az utcán elveszek a tömegben, egy magassarkúban pedig egész emberes magasságom lehet.

Persze kilométereket talpalni nem olyan kényelmes, ezért mindig van nálam egy kis balerina, és ha már elegem van a sarkakból, akkor lecserélem:)

2012. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!