Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szeretitek a magas...

Lányok, ti szeretitek a magas sarkút?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés nemrég, amiben elég ellentétes vélemények csaptak össze, és nem igazán értettem. Ti mit gondoltok?

- Szeretitek, mert magasabbá tesz, illetve nőiesebb az alakotok és a járásotok benne, ami éppen ezért a fiúk figyelmét és érdeklődését is általában sokkal inkább felkelti?

- Vagy nem szeretitek, mert kényelmetlen, és utáljátok azt is, hogy bizonyos alkalmakkor, például ünnepségen, buliban lényegében elvárás a lányokkal szemben, hogy magas sarkút kell viselni?


2012. máj. 29. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek,sőőt oda vagyok értük,csak egy némelyik olyan rohadt kényelmetlen... Voltam nemrég cipőt próbálni vagy 20 cipőt felpróbáltam és volt olyan amit felvettem és már egyből le is kaptam mert rémes érzés volt. De beszereztem egy 10 cmes sarokkal megáldott virágos cipőt,ami kényelmes :D
2012. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hétköznapokon általában lapos cipőket hordok, de ha tudom, hogy aznap nem kell sokat sétálnom, akkor bevállalom a magasat :) Alkalmakkor viszont nagyon szeretek magassarkút hordani, természetesen sokkal csinosabb, már ha az ember tud benne járni :) Egyébként nagyon sok magassarkú cipőm van, 10-13 cm közötti mindnek a sarka.

kvittagirl 165 cm pici? Egyáltalán nem, én 155 cm vagyok.


20/L

2012. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!