Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon k*rvás ez a ruha?

Nagyon k*rvás ez a ruha?

Figyelt kérdés

Dettó ugyanilyet láttam az egyik pécsi boltban. talán egy kicsit mintha más anyagból lenne, de ilyesmi:

[link]

[link]

[link]

lesz egy születésnapi bulim (a tizennyolcadik) és valami különleges ruhát szeretnék, és én erre gondoltam. barátnőm szerint viszont ne vegyem föl mert túl sokat mutat. szerintetek? nekem nagyon tetszik és tényleg elég kivágott, de valamiért nagyon megfogott. vegyem meg, vagy tényleg k*rvás?



2012. máj. 30. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
K*rvás,és ha behajolsz,oldalról már látni mindent.
2012. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
mindegy lenne ha meztelenül lennél
2012. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Érdekes... Nem tudom, milyen buli lesz, ha olyan egyhelybenücsörgős, akkor elmegy, de ha pl táncolni akarsz, egy rossz mozdulat, és kilátszik az egész melled. Bár egy rossz mozdulathoz ebben a ruhában nem is kell táncolni, és természetesen ehhez nem lehet melltartót felvenni. Úgyhogy nagyon kell vigyázni, hogy kivédd a villantást (hacsak nem célod, és remélem, nem az). A másik pedig, hogy ehhez természetesen szép, kerek, feszes cicik kellenek. Nem szúnyogcsípés, mert azok csak lóg, és nem gigadinnyék, mert azon még közönségesebb.
2012. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez a ruha nagyon ciki. tényleg kifejezetten sztriptízbárba vagy az utcára mint prosti. az egész mellet lehet látni!!! Ha az legalább zárt lenne, akkor azt mondom, szexis, de így iszonyú k*rvás! Fel ne vedd!
2012. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

uhh. na jól van meggyőztetek :D akkor nem veszem meg. anyukámnak is megmutattam majdnem szívrohamot kapott hogy úgy fogok kinézni mint egy rib@nc :D tényleg így képen oké de táncolni tényleg biztos nem tudnék benne.

pedig nagyon tetszik :/ de ez van. amúgyis méregdrága lett volna :) szóval köszi a válaszokat sokat segítettetek

2012. máj. 31. 14:37
 16/16 anonim ***** válasza:
egy szulinapi bulira nem ilyet kellene felvenni, megha mar lejart kerdes is, akkor sem... ezt a ruhat sehova sem lehet felvenni, max a sztarok voros szonyegen :D
2012. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!