Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha az osztályomban...

Mit tegyek ha az osztályomban van néhány úgymond "menő" lány, és én is olyan akarok lenni, de nem engedik?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy-két lány, akik úgymond "menők", úgy értem, néha kifestik a körmüket, kicsit jobban sminkelnek, mint kéne, és elég kihívó ruhákban járnak, van pasijuk, elmennek együtt plázába. Egyébként 6.-os vagyok. Nem akarok rájuk hasonlítani, mert tudom hogy milyenek, mármint beképzeltek, csak egy kicsit szeretnék olyan lenni mint ők, hogy jobban felfigyeljenek rám. Vannak rendes barátnőim, (legjobbak: 2, barátok: 5) de mindig bezavar ez a 2 csaj. Úgy értem hogy rendes barátok, hogy nem ilyen "plázacicák". Szeretem őket, nem akarok ehhez a 2-höz csapódni. Tudom hogy nem helyesek ezek a dolgok 6. osztályban, csak hát én eléggé alulértékelem magam. Főleg hogy van egy fiú is aki tetszik, és nem akarom hogy velük legyen (bár van pasijuk, de mindenre képesek). Régebben legjobb barátaim voltak, csak otthagytam őket, mert ilyenek lettek, mint most. A szüleim elvárják tőlem a jó jegyeket, és nem engednének meg ilyeneket. A barátaim úgy szeretnek, amilyen vagyok. Nem tudom mit tegyek. Nem szeretnék olyan lenni mint ők, de valahogy kicsit több, mint most. Segítsetek! Egyre rosszabbul érzem magam. Előre is köszi!

2012. jún. 1. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12 évesnek komolyan ilyen problémái voltak? Jézusom...
2012. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na legyél ribanc.
2012. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az osztályomban van egy-két lány, akik úgymond "menők", úgy értem, néha kifestik a körmüket, kicsit jobban sminkelnek, mint kéne, és elég kihívó ruhákban járnak, van pasijuk, elmennek együtt plázába. Egyébként 6.-os vagyok."


:D:D:D Ez a menő? Szerintem inkább szánalmasak, mint menők... 12évesen pasijuk van. LOL Ez még viccnek is rossz:D Ne akarj ilyen lenni:)

2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne akarj ilyen lenni. később önértékelési problémáid lehetnek.
2012. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Olajjal oltanád a tűzet? :D

Mert amit most akarsz azzal azt éred el. Milyen vicces, hogy a barátaid azért szeretnek aki vagy, nem kell többnek lened... viszont ha több akarsz lenni és a külsődön változtatni, akkor sajnos nem leszel több. Megint jön az üresség. Az érzés, hogy kevés vagy. És egyre több kell.



Én azt mondom, hogy vedd észre a gazdagságod. Neked nem kell menőnek lenni, hogy szeressenek, nem kell a sok vakolat, a sok gönc, te lehetsz szabad, önmagad. Mert szeretnek és elfogadnak.


A 2 lány is csak azért vonzza a pasikat mert a viselkedésükkel azt sugározzák, hogy "szabad prédák", naná, hogy minden farkas az ingyen borjú köré gyűl.


A tinikorban az a legnehezebb, hogy megtaláljuk önmagukat. Sokszor, sok ember esik a média és a menőség csapdájába. De egy ruha nem tesz boldoggá, egy nyaklánc sem, és lehetsz te akármilyen menő lány, ha az igaz barátokból nem adatott meg, akkor maradsz egy üres kagyló.


Szóval vedd észre ,hogy te mennyivel gazdagabb vagy náluk, és tanuld meg értékelni a kicsit is az alapdolgokat, mert ha ez nincs meg, akkor esélyed sincs a boldogságra.


22/L

2012. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6.os vagyok és nálunk is vannak ilyen önelégült marhák.Én csak egy kis alapozót kentem az arcomra és annyi. Ne akarj olyan lenni mint ők.
2012. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat. Igazából lehet, hogy el kéne fogadnom magam úgy ahogy vagyok, de én erre képtelen vagyok. Lehet hogy nem is rájuk akarok hasonlítani, inkább arról van szó, hogy én kicsit kevésnek tartom magam. Nem szeretem már őket, minden igaz rájuk amiket felsoroltam, meg még túl is játszák magukat, úgy értem például tesin kézizés közben, stb. Ezt elfelejtettem írni.De azért ezentúl megpróbálom magam így elfogadni, remélem sikerülni fog.
2012. jún. 2. 11:20
 8/14 clariss ***** válasza:

azkomoly...miarák lett már hogy 12 évesek ilyeneket csinálnak ??pláza...15 éves vagyok és anyám nem enged igy el. örülj hogy anyukádék ilyenek az ő szüleik biztosan lesz*rják hogy mit csinálnak ...ezekből lesznek a hülye p*csák...r*bancok :)

12 évesen próbálj meg ne szexi lenni hanem egyéni nem kell festened magad egy kis körömlakkot szerintem megengedhetsz :D vegyél egyéni és szolid ruhákat ;) és ami mégfontosabb a kisugárzásod !!!!!

2012. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sajnos durvabb is van..kiakadok mikor 11-12 evesek isznak meg cigiznek mellettem bulikba. a kerdesre maradj helyes 12 eves majd eljon az ido ha jol all a smink. az a ket csaj nevetsegrs;)
2012. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát eléggé durva dolgokat csinálnak, de most nem akarom kibeszélni őket, mert egyikük kórházba került nemrég. ://
2012. jún. 5. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!