Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segitenétek légyszives segíten...

Segitenétek légyszives segíteni fültágítós témával kapcsolatosan? Nagyon fontos enne!

Figyelt kérdés

15/f

már kétéve szerettem vola fültágítót,csak nem tudom hogy kezdjem.

aki tud és akinek van rá ideje,az kérlek válaszoljon nagyon fontos.

szüleim beleeggyeztek.és kérlek ne fikázzzatok mert tudom mi sok embernek a véleménye a fültágeszről :)

már nagyon sokszor átgondoltam,tudom mivel jár ez.

nem azért szeretném,mert ez menő meg ilyesmi,nekem két éve keltette fel a figyelmemet de nagyon és még most se tudok ellenálni az ötletnek.amúgy 8 mm-eset szeretnék.

tanács kéne hogy hogyan kezdjem el,mit ne tegyek bele,mivel járhat,ja és ha lehet,mondjatok mindent amit tudtok a fültágításról, :)

a válaszokat előre is köszönöm :)



2012. jún. 2. 19:42
 1/6 anonim válasza:
50%
először is menj el kilyukasztatni a füled, 1 hónap múlva pedig kezdheted, hogy egyre nagyobb dolgokat teszel bele pl: 2 fülbevalo, az a scooby doo stb, légy kreatív, utána pedig a pircingesnél tudsz venni ilyen kis csigázodó fültágítót, ami egyre csak nő és ha élérted azt a nagyságot tehetsz bele normálisat:) fontos hogy kene fertőtlenítővel:) a barátnőm 3 hónapig csinálta, szerintem te is lassan csináld mert elszakadást a füled
2012. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


ezen az oldalon le van írva minden.

nekem egy 11mm egy n8mm és a 11 fölött van egy 4mm-es tágítóm. nem egy könnyű feladat, úgy 10mm ig igencsak fájdalmas. én kisebb nagyobb piercingekkel, majd később csigákkal tágítottam. testápolóval kenegesd majd, egyrészt, hogy csússzon, másrészt, hogy hidratálja füledet és így a gyógyulás folyamatát kicsit könnyíted.

amit ne tegyél bele: fogpiszkáló, mert fából van és az beletokosodhat a lyukba.

fokozatosan csináld: 2hét alatt 1mm. van aki többet tágít ennyi idő alatt én ezt ajánlanám.

a nyolc mm elérheted úgy pár hónap alatt, persze ha csigákkal csinálod akkor azzal lényegesen gyorsabban, akár 1 hónap alatt is.

2012. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,jöhet még! :)
2012. jún. 2. 21:00
 4/6 A kérdező kommentje:
azt is megmondanátok légyszives,hogy honnan állapitam meg hogy mekkora a lyuk mérete a fülemen?mert mondjuk ha elkezdem tágítani,de 8 helyett 10-eset csinálok,akkor mi lesz?
2012. jún. 2. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre válasz: vonalzó? :D

Én mondjuk milliméterpapírral szoktam lemérni a dolgok méreteit, azzal a legjobb.

2 mm nem oszt nem szoroz, nekem 26-osról ment össze annyira, hogy alig ment bele a 14 mm-s.

Én scooby doo-val kezdtem, az 2 mm-s. A kezdeti időkben nehéz olyan dolgokat találni, amik pont passzolnak, úgyhogy ha bírja a füled, celluxszal is bevonhatod a dolgokat, így mindig egy kicsit lesz csak nagyobb. Mindig várd meg, míg egy kicsit tud nyúlni a füled, és már nem feszül, csak utána tágítsd.

2012. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legelőször tegyél bele valami fülbevalót és krémezd be:D utánna meg olyan gumis scooby do-t:D és amikor már ki be tudod húzni a benne lévő cuccot és nem fáj, akkor tegyél bele még több cuccost. És szerintem amikor beleteszel valamit előtte mindig krémezd be a füledet és azt amit beleteszel így jobban csúszik..:D Én úgy csináltam,hogy első nap fülbevaló utánna 1 szkubi másnap szkubi meg gémkapocs utánna vártam 2 napot és egyre több mindent tettem bele. most épp 2 gémkapocs és 2 szkubi van bent, utánna ha ezt ki-be tudod húzni hogy nem fáj meg minden, akkor tehetsz bele fültisztítót utánna egy kisebb tollbetétet és így tovább.:D De fogpiszkálót szerintem semmiképp ne tegyél bele mert az belerohadhat a füledbe :S:D és nagyon undorító...:D Meg mielőtt akármit is beleteszel a füledbe fertőtlenítsd le...Egy pohárba teszel meleg vizet és bele teszed a cuccost és beteszed a mikróba,mikor látod hogy forr már akkor kiveszed és megtörlöd meg minden és beteszed a füledbe. De ilyen gumis cuccoknál mint pl a szkubi, elég az is,hogy csak szappannal lemosod.:D És amúgy a 8 mm és a 11mm között nincs nagy különbség és szerintem vonalzóval vagy valamivel letudod mérni,hogy épp mekkora.:)
2012. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!