Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális-e ha tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e ha tizenéves lányok imádják a melegeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
EZT MEG honnan szeded?
2011. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan lányok akik imádják,de szerintem ez azért van mert az aranyos pasikat kedvelik.
2011. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az osztálytársaink közül vannak lányok akik fanatikusan

(ebből tapasztaltam)

2011. máj. 8. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert számukra az olyan különleges. Ez a határa a babázásnak és a valós emberekkel való játéknak.
2011. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
21ik századra megváltozott a tini lányok természete ,most már nem az alfahív,a falkavezér az álmaik pasija,hanem ezek a rózsaszín cukcsi barbi pasik jönnek be,akik elsírják magukat ha lehülyézed őket,én ezeket egyszerűen köcsögnek hívom de most ezekre bukik a 17évalatti szukák nagyrésze ,persze ezt majd kinövik.
2011. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben ha megtudtam valakiről, hogy meleg rögtön szimpatikusabb lett. Egyrészt kíváncsiság, mert én nyitott vagyok, nem elítélő és mivel nem tudom milyen az életük, éredekes lehet.

Másrészt, miután egyre nőiesebb lettem, nagyon furcsa volt, hogy mindenki megbámul, a munkások beszólnak stb. Ez a hirtelen változás megijeszti a fiatal lányokat (engem legalábbis megijesztett), meg nincs idő se, hogy hozzászokjunk. És ha egy meleg csávóval találkoztam arra gondoltam, hogy végre egy olyan fiú/férfi aki nem csak megdugni akar rögtön. (Tudom, hogy nem minden pasi csak azt akarja, de az ilyen beszólogatások, megbámulások után eléggé ez jön le a lányoknak, szerintem.) Most már hozzászoktam a dologhoz és a helyén tudom kezelni, tehát már a melegek sem szimpatikusabbak.

17/L

2011. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!