Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Lenézitek azt, aki...

Lányok! Lenézitek azt, aki nem ismeri, hogy milyen színhez mi megy, illik-e hozzá és pont nem találja el és úgy megy suliba?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok

Válazsokat csak őszintén

anyukámtól szoktam kérdezni, hogy ez megy-e ehez, de sokan szóltak a suliba, hogy nem jó, de nekem nincs jó színérzékem

esetleg van olyan oldal, ahol meg tudnám tanulni, hogy mi-mihez paszsol(nem csak a színek, hanem pl a kockás blúz is...)

azért írtam azt, hogy "Ismeri" mert különben nem fogadta volna el a kérdést a honlap


2012. jún. 7. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nézem le.

Viszont olykor meglepő színösszeállításokból lehet nagyon egyedi öltözködést csinálni.


Általános tanácsom: ha nem vagy biztos benne, hogy mi mihez, akkor vegyél feketét vagy fehéret fel, az mindenhez jól áll.

Esetleg farmert.

2012. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nm szoktam ebből nagy gondot csinálni.Én mindig csak 1 színt használok és vagy farmerrel,fehérrel vagy feketével kombinálom.
2012. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lenézni nem nézem le, inkább csak ferde szemmel méregetem. nekem van egy kolléganőm, aki aztán nagyon nem tud öltözködni, ettől pedig felettébb idiótának néz ki...

az előttem szólóknak igazuk van. ha ennyire nem tudod,mi, merre, hány méter, akkor egyszerű: hordj farmer nadrágokat, esetleg fekete, sima, egyszerű nacikat, amikhez mindenféle színű felső megy. a felsőre, ha tél van, hideg, és kell pulóver, akkor az legyen mondjuk a felsőddel azonos színű, esetleg a felsőd színénél mélyebb/világosabb árnyalatú pulcsi. de a nadrágodhoz is öltözhetsz, a lényeg, hogy kerüld a színeket a nadrág tekintetében, így nem fogsz papagáj-érzést kelteni az emberekben. :)


az pedig, hogy milyen minta megy, mihez, annyira divatfüggő! ez állandóan változik, de ha te ennyire nem tudod, akkor egész egyszerűen ne akarj olyan ruhákat hordani. a farmerhez amúgy minden megy, szóval felvehetsz kockásat, vagy pöttyöset, a lényeg, h kettőt ne keverj. :)


23/L

2012. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le
2012. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

komplementer színek!

találsza neten pár színskálát, ahol körbe vannak a színek, a szívárvány színeiben.

Az a lényeg, hogy egymással harmonizáló színek azok vagy a - színskála közeli színei (pl. zöld-zöldeskék-kék, piros-narancssárga)

- vagypedig az egymással átellenes színek: (zöld-lila, kék-narancssárga). Ez utóbbiakat mondjuk öltözködésben óvatosan kell, de hallottam már olyat, h a kék ruhához, jól mutat, egy sárga karkötő. Vagy egy zöld kabáthoz, egy ilyen lila táska? Hát nemtom. Pasztell színekben esetleg. De ha csak design szinten nézed, akkor ezek "kellemes" összhatást keltenek, míg mondjuk a piros-kék zavarja a szemet.

Ez volt a tudományos megközelítés.

Hogy a valóságban mi illik mihez, azt sztem az aktuális divatmagazinokból tudod legjobban megnézni :)

2012. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!