Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy melltartót hordok?

Figyelt kérdés

Múlt héten vettem az első melltartómat,de anyukámnak nem szóltam. Azóta minden nap hordom,de nem vette észre..legalábbis nem mondott semmit. Mindig a háta mögött veszem le,meg veszem fel,de attól végül is észre vehetné.

Szerintetek mondjam el? Ha igen,akkor hogyan? Arra gondoltam,hogy ha megkérdené azt mondanám,hogy a barátnőmtől kaptam,mert véletlenül rossz méretet vett,és nekem adta. Szerintetek ez jó?

Előre is köszönöm a normális válaszolóknak! :) 15/L


2012. jún. 7. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezt titkolni vagy miért lenne ez olyan nagy baj? Ő is nő, tudja, hogy egy idő után egy lány melltartót kezd el hordani.
2012. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piicur válasza:

15 évesen miért ne vehetnél melltartót? Vagyis anyukád nem engedi, vagy mi?:/

Szerintem mond meg neki, hogy neked így kényelmesebb, és szeretnél melltartót venni. Ha ezt így nem mered, akkor bedobhatod az ajándékos szorit (mondjuk én nagyon nem vagyok hazugság párti), de akkor is mond, hogy sokkal jobb így, és szeretnél kapni még! (ezt mondjuk nem muszáj, de nem jó mindig ugyanazt a melltartót hordani minden nap, ráadásul mosni is kell, amikor lehet hogy észreveszi, szóval ez így nem túl jó...:s)

2012. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi "para" :) Vonulj előtte végig melltartóban és várd ki a reakciót. Biztos nem fog leosztani!Azt mondod,hogy megtetszett és megvetted és kérdezd meg,neki hogy tetszik? :)) Az is lehet,hogy már régen észrevette,de hát..ha én anya lennék,most miért tenném már szóvá?! Egy lánynál/nőnél ez természetes!
2012. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam is anyuka vagyok. Nyugodtan mond meg neki, hogy vettél magadnak egy melltartót!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nincs benne semmi rossz. Sőt! Egy bizonyos kor után szerintem igenis hordjanak a lányok melltartót! HA nagy a mell akkor azért, mert ugye a nagy mellnek súlya van a bőr pedig nem biztos, hogy bírja, a hátfájdalmakról nem is beszélve ha pedig kicsi a mell, akkor meg azért!/ HA kicsi a mell, akkor lehet, hogy a lány nem fogja magát elég szépnek érzeni, és ilyenkor hajlamosak /nem mindenki!!!/olyan fiúval is kapcsolatot létesíteni akivel nem kellene, "én úgysem" kellek senkinek" címszóval!

Tehát mond meg neki!!! Őszintén!

Gratulálok az első melltartódhoz!!!!! :))))

2012. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok, és vettem 2 melltartót. Anya nem szólt érte, azt hittem észre se vette. Aztán kiderült, hogy ki is szokta mosni, stb. Csak az a baja vel, hogy szivacsos, de ez van.:D
2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

wtf. miért nem mered neki elmondani? ezt nem értem!

ő nem hord v mi? 15 már BŐVEN az a kor amikor hordanak a lányok melltartót (kismellűek, nagymellűek egyaránt).

jajj, fél év múlva meg jön majd a kérdés, hogy hogyan borotváljam le a hónaljam úgy h anyukám nem veszi észre, hova rejtsem a tangáimat, meg h anyukám nem engedi h tampont használjak stb. nemár :(

2012. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igazából az a nagyon szomorú, h nem anyukád vitt el vásárolni :( nem is értem ezt az egészet :/
2012. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De aranyos:) Én annak idején azért kértem melltartót, mert zavart, hogy tesin is ugráltak, meg a top már nem tartotta rendesen. Probléma nem volt belőle, neked sem lesz szerintem:)
2012. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek! :)

Igazából tuti,hogy nem lenne mérges,hanem örülne. Csak nem nagyon van hozzá bátorságom elmondani. De igazából mindent megbeszélünk ilyen témájú dolgokban,csak ezt nem,de tuti,hogy meg fogja érteni.

Meg azért nem vitt el vásárolni,mert nincs olyan állapotban..apukám 2 hónapja halt meg,és ő még mindig maga alatt van..na de ez már egy másik téma!

Köszi mindenkinek mégegyszer,sokat segítettetek!! :)

2012. jún. 8. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!