Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akarok venni converse...

Most akarok venni converse torna cipőt, szerintetek milyen szinűt kellene?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nekem a sötétlila tetszik szerintetek jó?

Mivel sötétlila azt kb mindenhez feltudnám venni.



2012. jún. 7. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Egyébként bármelyik jó, bár én fehéret nem vennék mert kényes, bármennyire is tetszik, de a sötétlila jó választás lehet.
2012. jún. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp valami sötétebb színűt vegyél (kék, fekete, sötétlila), mert a világos hamar koszolódik, és kevesebb mindenhez lehet felvenni. Egyébként a sötétlila szerintem jó választás. 19/F
2012. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

olyat vegyél ami passzol a ruháidhoz

nyugodtan vehetsz világosabbat is, koszolódik, koszolódik, lepucolod

2012. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jön be a sötétlila. A sötétkék már annál inkább. De a fehér is nagyon jó, az is sok mindenhez passzol. Ha kicsit merészebb színben gondolkodsz, akkor piros vagy sötétebb zöld :) Igaz, ezek kevesebb színhez passzolnak.
2012. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fehéret azért nem mert elmennék egy buliba és utána úgy néz ki mint egy csöves cipője lenne. Sötétlila az sztem mindenhez megy. DE, hogy így ennyire mondtátok a sötétlilát és azt fogok venni:D


Szerintetek amiket vaterán árulnak azokat megéri megvenni?

7000ft-ért láttam, sztem nem eredeti de egyik ismimet kérdeztem és mondta nem érdemes eredetit venni boltba 17.000ért mert az se bírja tovább. Szerintetek van benne valami?

2012. jún. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!