Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akarok tovább hízni,...

Nem akarok tovább hízni, ötlet? (Tudom ezért tennem kell, valami jó torna gyakorlat kellene).

Figyelt kérdés
Megkérlek szépen titeket, linkeltek nekem? Aki , amit tud, minél jobbat(én is tudok párat,de kíváncsi lennék a tietekre is), nem akarok tovább hízni , 14 éves vagyok , és akarok valami velős,kemény,de nem hosszú tornagyakorlatot, így házilag .. itthon,Szaladást,kerékpározást kizárva,mert azt amugyképp is szoktam . Nekem valami igazi jó kellene,amit tényleg be tudok hozni napi rendben,hogy csináljam. Köszönöm szépen előre is . :)
2012. jún. 1. 18:26
 1/2 anonim válasza:
100%

linket nem tudok ne haragudj (meg.. keresek)


esetleg slow training..? (amikor lassan keveset csinalsz pl a fekvotamaszbol.. nem teljesen kinyujtva a karokat..es max 10 et terdelve stb)


vagy pilates..? (a talaj)


vagy step up? (lepkedes max 15 cm re)

ezeket eleg 2 naponta es 10 perc~30


drukkolok kitartast


amugy ha izmot epitesz (neeem nem baadibalder) akkor fogysz is

(slow training pl)


sajnos a cardio (kerekpar, futas) nem fogyaszt annyira mint mondjak..

marad a classic(tapasztalat) felules fekvotamasz valtozatai.. vagy

de szigoruan 2 naponta max!! nem kell mindennap


izom az alapja mindennek


ha eleg hajlekony vagy akkor joga

ezetleg


http://www.youtube.com/watch?v=eXTG8ek3eAA

kb ilyen...

http://www.youtube.com/watch?v=aWqetvphLEU

vagy ilyesmire ertettem


kitartast, hajra drukkk

2012. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, inkább az érdekelne,ami egyúttal fogyaszt is , melyik gyakorlat az,milyen néven kereshetek rá?
2012. jún. 1. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!