Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a "ciki" a szandál+zokni...

Mi a "ciki" a szandál+zokni kombinációban?

Figyelt kérdés
Én, nem látok benne semmi megvetendőt... De, lehet csak azért, mert egy minden értelemben falun nőttem fel.
2012. jún. 10. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát most ha felveszel egy rövidgatyát hozzá egy virágos zoknit plussz egy gyöngyös sarut ez akárhogyis elég szarul nézki..meg a szandál azért van h szellőzzőn a láb ha mindenárom felakar venni valamit hozzá akkor harisnya vagy titokzokni de azis neccből..
2012. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
ha tömör akarok lenni, akkor minden.
2012. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért,mert a szandál nyári viselet,fölösleges és béna bele a zokni. Most őszintén hogy néz ki egy lábszárközépig felhúzott fehér zokni + szandál egy rövidnadrággal?nevetséges. Ha fázik az ember lába és zoknit vesz,akkor vegyen rá cipőt és kész.
2012. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
elég hülyén néz ki + a szandál azért van , hogy nyáron , szóval , hogy ne legyen meleged benne és épp azért tervezték , hogy ne kelljen hozzá zoknit felvenni
2012. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahha, köszi! :)
2012. jún. 10. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
A szandál önmagában gáz, ha "férfi" veszi fel. Teljesen mindegy, hogy zoknival vagy anélkül.
2012. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Szandál, papucs arra való, hogy szellőzzön benne a láb, hogy mezítláb lehessél benne. Tehát eleve értelmetlen zoknival felhúzni. Aki fázik, vagy nem szereti a mezítlábát mutogatni, az vegyen fel zárt cipőt. Szerintem ilyen egyszerű.


"A szandál önmagában gáz, ha "férfi" veszi fel. "


Ez most ugyanolyan butaság, mint ha én azt mondanám, a nők mindig járjanak magassarkúban, tornacipőt meg edzőcipőt pedig fel ne vegyenek.

2012. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehajtott zoknival, rövid zoknival, vagy titokzoknival egyáltalán nem ciki. Talán szokatlan, mert a többség visszaszokott az edzőcipőre, de nem gáz. Volt szandál-zokni divatunk a férfiak körében. (Léteznek kifejezetten férfi szandálok is.)

Idézek valakitől: a "nemzeti" trend elvárja, hogy a szandált mezítlábbal kell hordani; pedig nem.

Emellett egy férfi ne mutogassa a lábát. Egy kis zokni igazán jól is nézhet ki egy keményebb kötésű szandálhoz.

2012. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

én sem értem, hogy miért ciki, mert pl. a talp sokkal jobban beleizzad a szandálba, ha nincs hozzá zokni, és egy vékony, könnyű zokni egyáltalán nem meleg.


sok szandál olyan, ha zokni nélkül veszik fel, pár hónap múlva lehet is kidobni, mert olyan anyagból van, amit nem lehet jól mosni.

és sok szandál büdösödik, ha zokni nélkül veszik fel.


szerintem ha összepasszoló zoknit- szandált veszel fel az jól néz ki.


amúgy meg mikor hozzák fel a negatív példákat zokni-szandál kombóról, általában olyan ronda szandálokat- zoknikat mutogatnak, amit külön-külön se vennék fel.

2012. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!