Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál harisnyával - Most...

Szandál harisnyával - Most akkor igen, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az etikett szerint nem illik.

Viszont ma már vannak nem kevesen, akik ezt megcáfolják.

Az interneten nézelődtem a témában, és elég rendesen megosztja a közvéleményt. Ti mit gondoltok?



2012. jún. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ami kimondottan szandál, tehát elöl-hátul teljesen nyitott, kis vékony pántos, ahhoz nincs értelme harisnyát venni és csúnya is. Miért veszel akkor szandált, ha fázol? Viszont a kivágott orrú cipőknél szerintem felesleges a hisztéria, abba én simán felvenném a varrás nélküli testszínű harisnyát.
2012. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a legeleje nyitott (a lábujjaidnál), akkor semmiképp nem vennék fel harisnyát, egyébként akármikor.
2012. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
2.kal értek egyet
2012. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez szandál függő. Van olyan szandál amihez simán fel lehet venni egy harisnyát, van amihez meg nem illik.

Pl. nekem van olyanom amihez felvehetek, de van olyanom is amihez már nem vennék fel harisnyát.

2012. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!