Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti atlagosan meddig...

Csajok, ti atlagosan meddig hordtok egy meltartot? Nektek mennyi van belöle? 4 az sok vagy keves? Vasarlasnal menyit szantok db-jara?

Figyelt kérdés

Persze nem addig hordom hogy mar magatol is mozog. Ha mondjuk egesz heten sötet ruhakat hordok amik ala jo a fekete melltarto, akkor az csak penteken szennyes. Ha bele izzadtam nagyon akkor cserelek, vagy ha mar latszik rajta a dezodorom.

De ez nem olyan mint mondjuk a bugyi. Ti mikor cserelitek?

A masik pedig hogy ezer, max 1300Ft-nal nem adok erte többet. Akakr sport meltarto, akar pus up. Na es ti?



2012. jún. 13. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudom, mennyi van belőle pontosan, de több. Habár nem is ez a lényeg. Én naponta cserélem, mert végülis ez is fehérnemű, mint a zokni vagy a bugyi :) Változó, hogy mennyiért veszem, de nagyobb boltokban is sokszor van akció, vagy a kínai boltokban is olcsón lehet jó és szép darabokat kapni :)
2012. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, ha mondjuk 2x-3x egymás után mondjuk fehér felsőt veszek fel (persze nem ugyanazt :D) akkor az alá a legegyszerűbb fehér melltartót veszem meg ilyesmi. Szerintem nincs ezzel gond, főleg télen.

Nekem kb 10 db van, de főleg azért, hogy a barátomnak tetszek benne, de amúgy praktikusság szempontjából nem is kellene ennyi :)

Én márkásakat hordok, pl. Tezenis, ennek az az oka, hogy elég kis mellem van, és csak ott találok olyat, ami rendesen jó rám, de csak akkor vásárolok ott, ha elárazás van, tehát 5000 ft-ért én se veszek meg egy melltartót :D

20/L

2012. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nekem is négy darab van. Van hogy több napig is hordok egyet, mert hát miért ne... De lehet hogy én vagyok az igénytelen? :D Na mindegy, problémám még nem volt belőle.

Én is olcsókat veszek, semmi bajom velük. Elég sokáig bírják azok is.

2012. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Na igen, ezert kerdeztem en is. Nem latom ertelmet mindennap szennyesbe dobni es sz@rra mosni. A pasim elött ez nem problema. Csak kivancsi voltam, mert hat ahogy elöttem is irtak, az is fehernemü.

Az arat pedig azert kerdeztem mert sok kinaiban is latok iszonyu rdagakat.

Csak kivancsisag hogy mas hogy van vele.

2012. jún. 13. 18:05
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

20-25 db van kb ,de ebből hordok 3-at,4-et:D

és mindig kínaikban vagy skálában veszem:) 1 triumphos van de nem szeretem.

2012. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
20-25?! Hüüha!!!
2012. jún. 13. 18:15
 7/16 anonim ***** válasza:
13 van összesen.Általában 2-3 naponta csere van,de ha beleizzadok,akkor naponta is cserélek,főleg nyáron.Nekem van márkás is,de van olyan is ami kínaiba lett véve.3000 Ft-nál többért nem veszek melltartót.
2012. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak most kezdtem, és 2 van. Szovacsosak, a kínaiban volt 800 forint. 14/L
2012. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Hát igaz én még csak 13vagyok,de remélem azértérdekel a válaszom:)))Hát nekem van4db ami(kosaras)annyira nem kényelmes már(azokat nemis hordom.Van 4ami(kosaras)és álltalában ezeket hordom,van ey sportmelltartóm,illetve 5 db topp
2012. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kb 10 db van,de ebből kb 3-4-et szeretek,szóval azokat hordom inkább. Én is több napig hordok egy melltartót,nincs annak semmi baja. Általában piacon 6-800-ért veszem őket,van bolti is,ami drágább,de nem jobb. A legjobb és legdrágább melltartóm megy Triumph,ami 6000 volt,de sajnos már nem jó rám :(
2012. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!