Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony alkatú lányok, nektek...

Vékony alkatú lányok, nektek milyen problémáitok vannak ruha vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Ha vannak. :)

Én duci vagyok, de gondolom, ha nagyon vékony az ember, akkor sem fenékig tejfel a vásárlás.

Vagy igen?


2009. szept. 12. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát azért sztem nincs probléma

kérdés h hányéves korba

mert ha 20 évesen akkor igen

de egy 10-15-ig stbb azoknak sztem annyira nem

2009. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát például rajtam sok ruha lötyög, mert szélességre nagyobb, mint ami nekem jó lenne, pedig hosszúságra meg kell akkora. Nadrágból is nehéz választani, mert kisebb méretű nadrágot nehezebb találni. Csizmánál pedig az a gond, hogy túl vékony a vádlim. Sőt én például olyan topánkát sem vehetek aminek nem gumis a széle, mert kicsúszik belőle a lábam (keskeny a lábfejem). Meg amúgy is a legtöbb ruha nem úgy áll rajtam, ahogy kellene, inkább hasonlítok egy darab vállfára. :S

17/L

2009. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem főleg nadrág vásárlással van problémám,ami fenékbe jó,az derékba nem jó.elég keskeny csípőm van,és alacsony is vagyok.felsőkkel általába nincs problémám,azok jók szoktak lenni.
2009. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nehéz olyan nadrágot találnom, ami elég hosszú a lábaimra, viszont nem lötyög a csípőmön meg a fenekemen... És én is gondban vagyok a cipőkkel, nehéz olyan találni, ami nem lötyög a keskeny lábfejemen...:/

19/L

2009. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a felsőkkel van gondom főleg...az xs-es poló is lóg rajtam. :S

Nadrágból a 25ös jó csak, ez se minden boltban kapható.

2009. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
alig találok magamra normális nadrágot ami jól is áll.mert ami a csípőmre és a fenekemre jó az általában a combomnál túl bő. elég keskeny a derekam ezért a felsőlnél is gondba vagyok,mert általában a derekamra sajnos nem passzol,túl bő :S
2009. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 12. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek ruhákat vásárolni, de egyben kínzás is.

Én úgy csinálom,h ami megtetszik azt a kosárba dobom. Ezekből összegyűjtök 5-7-et, majd megyek felpróbálni. Ebből marad 2, jobb esetben 3. Ha nem lötyög, akkor a mellrészen áll hülyén...

2009. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mások a problémáink, de együtt érzek veletek, ha ez nem is számít.

Utsó!

Én is így szoktam begyűjtök minden lehetséges variációt, csak én a legnagyobb méreteket, aztán vagy jó vagy nem. Nagyon változó, például a promodban jó a 40es (nadrág), a new yorkerben meg ugye örülök ha van 42-es, de legtöbb esetben nem jó, fazontól függ.

Turiban meg sem állok 20 ruha begyűjtésénél. :D


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 14. 09:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

én vékony vagyok, 24 évesen. de nemhordok ilyen nőcis ruhákat, farmert szeretem különböző felsőkkel.

nekem meggyűlik a bajom a nadrágokkal, mert ami csípőben jó, abba a lábaim 2szer is beleférnének. (a csípőmön van mit fogni:D)

ezenkívül felső vásárlásnál vanhogy nemjó az S-es méret és nemmindenhol van xs-es ruha. ilyenkor gondban vagyok:)

2009. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!