Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködnek a break...

Hogyan öltözködnek a break táncosok?

Figyelt kérdés

Honnan vállhat felismerhetővé egy Bboy az utcán? Mindig is megpróbáltam úgy kinézni mint egy breakes, de mindenki reppernek, meg cigónak néz. Tudnátok linkelni olyan oldalakat v képeket ahol ezzel foglalkoznak? Milyen hosszú a hajuk? Milyen ruhákat hordanak? Bármi érdekel:)

Előre is köszönöm a válaszokat!!:)



2012. jún. 14. 13:19
 1/5 anonim válasza:
2012. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én rendszeresen járok B-boy összejövetelekre és versenyekre (nem vagyok B-boy, én Krumper vagyok). Az öltözködésük változó attól függően hogy ép milyen irányzatú a break stílusuk, mert hát valaki Old School-os a másik pedig New School-New Style. Ha Breakesen öltözködsz akkor ajánlanám azt, amit a B-boy barátaim is viselnek: Biggest & Baddest felső vagy sapka [link]

[link]


Vagy James Brown-os felső (haveroknál nagyon menő) - [link]


Nekem van egy RUN DMC pólóm is amit egy B-boy összejövetelen vásároltam, ugyanilyen >>> [link]


De ha inkább az amerikai-nagyvárosi Breaket szereted, akkor az NY márkanév is nagyon kifejező a stílusodat illetően, képek >>> [link]

[link]

[link]

2012. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!!:)New Yorkos sapkám van meg fejkendőm is:D most tervezem,h veszek egy Bboy or Die os pólót. Amilyen márkákat írtál még csak nem is hallottam róluk:DD de a képeken nagyon tetszenek:)


Mégegyszer köszi!!:D

2012. jún. 18. 16:53
 4/5 anonim válasza:
és mi a helyzet a B-girl-ökkel?
2012. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A lányoknak Sofia Boutella által reklámozott nike: [link]


[link]


[link]


De simán elég egy szép melegítő szett, aminek nem feltétlen muszáj elsőosztályú márkával rendelkeznie. Plusz sportcipő, csuklópánt, vagy egy fejkendő rátekerve az alkarjára, az ilyen apróságok mind kifejezőeszközök.

2012. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!