Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködnek a mai...

Hogyan öltözködnek a mai tizenévesek? (fiúk)

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam elérkezett a változ(tat)ás ideje és 1 kicsit "fel tuningolom " magam...Azt szeretném kérdezni ,hogy mi a ma legelterjedtebb ruha a tinik körében .Mostanában egyre több gyereket látok letolt gatyával :D most télleg ez a divat? pulcsiba meg kapucnis szokott mindenkin lenni. cipőben vmi jó márka és általában magas szárú.Jah és még a haj divatra szeretnék kitérni... Több féle, fajtával találkoztam már de nekem csak 1 tetszik.Az amikor csak a feje tetején marad az embernek jelentősebb haj és mind a 2 oldalt meg hátul is rövidre van nyírva.Ezt minden fodrász meg tudja csinálni?
2012. jan. 24. 21:34
 1/7 anonim válasza:
Szerintem 1 átlagos fodrász is megteszi, ha készített már ilyet. Csak érdeklődj. Vagy vigyél be 1 képet róla..
2012. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gress ***** válasza:
Hmm csőgatya deszkás cipő lenyalt haj,meg ilyenek.Na így öltözködnek.
2012. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ruhákat meg sztem innen nézegethetsz, ezek elég elterjedtek.:D

2012. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden fodrász meg tudja csinálni...

-egy fodrász- :P

2012. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm,ez szerintem egyénfüggő.csak aztne,hogy fehér csögatya,fehér converse+pink polo.mert attól vagyok a vagány pasi.. ezt a hajat,persze,hogy megtudja minden fodrász csinállni+nagyon jóllis néz ki:)) Hányéves vagy? Ruha,hát pl vmi farmer,,lehetöleg ne világos,kapucnis polo,vgay pl vmi rövidujju,most nagyon menö az ilyen mesefigurák rajtuk.:) Letolt gatya.. ezzel akarnak sokan nagymenősködni,soknak bejön soknak nem,ezt neked kell eldöntened:D L/14
2012. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm minden válaszolónak. :)

a 2. válaszolónak üzenném a lenyalt haj túl sp-s :D

.e csak ha hosszabb .nike sportcipő, farmer nadrág,kapucnis pulcsi meg az a menő haj szerintem nagyon tuti...

2012. jan. 25. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

elég csajosan öltözködnek


sztem tök csini a csőgatya fiúkon és a halálfejes kapucnis felső

2012. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!